2+kk, Brno - centrum, po GO

2+kk, Brno - centrum, po GO
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Příkop, Brno
  • Velikost: 2+kk, 46 m2
  • Volný od: 06.12.2017
  • Aktualizace inzerátu: 06.12.2017
  • Cena: 2 500 000 Kč
  • Kontakt: Irena Simona Kubová
  • E-mail: irena.kubova@iskgroup.cz
  • Telefon: 774 937 774
Upravit hledání

Text inzerátu: S výhradním zastoupením majitele nabízíme velmi pěkný, prostorný perfektně udržovaný byt po celkové generální rekonstrukci v centru Brna ulice Příkop. Jedná se dispozičně 1+1 (2+kk) + technická místnost + sklep. Osobní vlastnictví - lze financovat hypotékou. Byt je orientován do klidového vnitrobloku, takže absolutní klid a soukromí. Celková obytná plocha je 45,6m2. Byt prošel celkovou generální rekonstrukcí, nové rozvody elektřiny a vody, plastová okna, bezpečnostní dveře, nové podlahy, koupelna, kuchyně, obklady, závěsná toaleta atd. Dům je zateplený s novou fasádou, nové vstupní dveře, schránky, atd.. Velmi dobře udržovaný a klidný dům, správa domu skvěle funguje. Náklady velmi nízké, v bytě je vlastní elektrokotel a snížená sazba na elektřinu 22 hodin denně. Dispozice bytu: vstupní předsíň, vstup do pokoje který je prostorný, je využíván jako obývací pokoj i jako ložnice, postel je umístěna ve výklenky a zasunovací s jednoduchým mechanismem, takže přez den nezabírá žádné místo. Kuchyně má také samostatný vstup z předsíně i vstup z pokoje. Koupelna s vanou, topný žebřík, toaleta umístěná samostatně. Dále menší technická místnost kde je umístěn kotel a úložný prostor na vysavač, žehlící prkno apo.. V bytě je kabelová přípojka TV. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží, orientovaný do chráněného vnitrobloku domu. Dvorek lze využívat, umístit květináče apo. Uvolnění bytu dle dohody. Celkové měsíční náklady na bydlení: 2.976,-Kč/ měsíčně. V domě k dispozici kočárkárna/kolárna. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/2-kk-brno-centrum-po-go. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Brno, prodej Brno, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Brno od realitky, Příkop Brno, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 2 500 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Irena Simona Kubová, e-mail: irena.kubova@iskgroup.cz, telefon: 774 937 774. Inzerát byl aktualizován dne 06.12.2017.

Fotogalerie: 2+kk, Brno - centrum, po GO - prodej byt 2+kk, 46 m2 Příkop Brno

2+kk, Brno - centrum, po GO 1 2+kk, Brno - centrum, po GO 2 2+kk, Brno - centrum, po GO 3 2+kk, Brno - centrum, po GO 4 2+kk, Brno - centrum, po GO 5 2+kk, Brno - centrum, po GO 6 2+kk, Brno - centrum, po GO 7 2+kk, Brno - centrum, po GO 8 2+kk, Brno - centrum, po GO 9 2+kk, Brno - centrum, po GO 10 2+kk, Brno - centrum, po GO 11

Umístění na mapě: 2+kk, Brno - centrum, po GO - prodej byt 2+kk, 46 m2 Příkop Brno

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti