Brno Černá Pole pronájem komerčních prostor

Brno Černá Pole pronájem komerčních prostor
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Jugoslávská, Brno Černá Pole
  • Velikost: 63 m2
  • Volný od: 17.07.2017
  • Aktualizace inzerátu: 21.11.2017
  • Cena: 12 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Pronájem nebytového prostoru na rušném místě u frekventované křižovatky v Černých Polích ulice Jugoslávská v blízkosti centra města Brna. Umístění ve zvýšeném přízemí domu cca 1m nad úrovní chodníku. K dispozici je obchodní prostor o rozloze 51 m2 s výlohou, kancelář 6,5 m2, dále koutek o výměře 5,3 m2 pro kuchyni s umývárnou a dvěma toaletami. Po dohodě lze využívat zádveří, na fasádu budovy umístit poutače s reklamou. Vhodné využití zejména pro zřízení kanceláře, studia, salónu, obchodu s prodejem nejrůznějšího zboží a služeb a jiné obdobné činnosti či podnikatelské aktivity. Lokalita je snadno dostupná automobilem i MHD. Vstup přímo z frekventované ulice. Budova je zděná, betonová podlaha. Místnosti jsou vybaveny osvětlením. IS: elektřina 220/380 V, veřejná voda a kanalizace, topení ústřední, plynový kotel s ohřevem vody TÚV, internet, lze zřídit přípojku pevné telefonní linky. Ve městě je veškerá občanská vybavenost. PENB budovy třídy G - energeticky mimořádně nehospodárná. Pro více informací a rezervaci prohlídky prosím kontaktujte pověřeného makléře na tel. č. 777200557. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/brno-cerna-pole-pronajem-komercnich-prostor. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Brno Černá Pole, pronájem Brno Černá Pole, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno Černá Pole, komerční prostory Brno Černá Pole, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Brno Černá Pole od realitky, Jugoslávská Brno Černá Pole, komerční prostory od makléře nebo RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Brno Černá Pole. Požadovaná cena nemovitosti je 12 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 21.11.2017.

Fotogalerie: Brno Černá Pole pronájem komerčních prostor - pronájem komerční prostory 63 m2 Jugoslávská Brno Černá Pole

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Brno Černá Pole pronájem komerčních prostor - pronájem komerční prostory 63 m2 Jugoslávská Brno Černá Pole

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti