Byt 1+1, 49 m², cihla, Ostrava centrum, kompletní rekonstrukce

Byt 1+1, 49 m², cihla, Ostrava centrum, kompletní rekonstrukce
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Gorkého, Ostrava
  • Velikost: 1+1, 49 m2
  • Volný od: 06.12.2016
  • Aktualizace inzerátu: 09.01.2017
  • Cena: 970 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prostorný byt 1+1 o rozloze 48,98 m2 na ul. Gorkého v centru Ostravy, s veškerou občanskou vybaveností (MHD, obchody a služby, OC Nova Karolina, úřady, školy, kultura, sport, zábava) v docházkové vzdálenosti. Byt se nachází ve 2/3 patře revitalizovaného cihlového domu a je po kompletní nadstandardní rekonstrukci – plastová okna, bezpečnostní dveře, el. rozvody v mědi, speciální omítky, podlahy, žulová dlažba, dřevěná plovoucí podlaha, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, zděné jádro s masážní vanou, obklady v žule, podlahovým vytápěním, vestavěná patrová postel v pokoji, vestavěné skříně. K bytu náleží také prostorný sklep (9,75 m2), komora a možnost parkovat ve dvoře domu. K dispozici je rovněž připojení k internetu/kabelové TV. Jedná se o družstevní byt s nízkými provozními náklady - voda 200 Kč, plyn (topení, ohřev vody a vaření) 700 Kč a elektřina 400 Kč měsíčně, k okamžitému nastěhování. Vhodný také jako investice s možností pronájmu např. k manažerskému bydlení. Cena je k jednání. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-1-1-49-m-cihla-ostrava-centrum-kompletni-rekonstrukce-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Ostrava, prodej Ostrava, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ostrava, byt Ostrava, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Ostrava od realitky, Gorkého Ostrava, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Ostrava. Požadovaná cena nemovitosti je 970 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 09.01.2017.

Fotogalerie: Byt 1+1, 49 m², cihla, Ostrava centrum, kompletní rekonstrukce - prodej byt 1+1, 49 m2 Gorkého Ostrava

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Byt 1+1, 49 m², cihla, Ostrava centrum, kompletní rekonstrukce - prodej byt 1+1, 49 m2 Gorkého Ostrava

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti