byt 2+1, 61,7 m², osobní vlastnictví, s vybavením

byt 2+1, 61,7 m², osobní vlastnictví, s vybavením
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Dřínovská, Chomutov
  • Velikost: 2+1, 62 m2
  • Volný od: 01.09.2017
  • Aktualizace inzerátu: 24.08.2017
  • Cena: 600 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Prodej bytové jednotky v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s balkonem v Chomutově. Byt se nachází v 7. nadzemním podlaží panelového domu s novým výtahem a kamerovým systémem. Byt má plastová okna, dům je zateplen. Byt je po kompletní rekonstrukci, má zděné jádro, moderní koupelnu, zdi jsou nataženy Lukofasem. Veškeré vybavení bytu, viz foto, ponecháme novému majiteli (kromě trouby, varné desky, myčky, televize, sušičky, matrací). Největší místnost je rozdělená zdí na 2 pokoje. Možnost parkování přímo před domem. Jedná se o lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-2-1-61-7-m-osobni-vlastnictvi-s-vybavenim. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Chomutov, prodej Chomutov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Chomutov, byt Chomutov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Chomutov bez realitky, Dřínovská Chomutov, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Chomutov. Požadovaná cena nemovitosti je 600 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 24.08.2017.

Fotogalerie: byt 2+1, 61,7 m², osobní vlastnictví, s vybavením - prodej byt 2+1, 62 m2 s balkonem Dřínovská Chomutov

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: byt 2+1, 61,7 m², osobní vlastnictví, s vybavením - prodej byt 2+1, 62 m2 s balkonem Dřínovská Chomutov

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti