Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj

Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Prameny, Karviná
  • Velikost: 55 m2
  • Volný od: 23.08.2016
  • Aktualizace inzerátu: 23.08.2016
  • Cena: 485 000 Kč
  • Kontakt: Realitní kancelář Grunt www.rkgrunt.cz
  • E-mail: info@rkgrunt.cz
  • Telefon: 736708771, 605010635
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný družstevní byt o velikosti 2+1, který se nachází v klidné části města na ulici Prameny v Karviné - Ráji. Koupelna s wc zvlášť, jádro původní avšak obložené sádro-kartónem, obojí v keramických obkladech, zánovní vana, umyvadlo, koupelnová skříňka na podlaze dlažba. V celém bytě nová elektřina vč. jističů, na podlaze plovoucí podlaha, nově vymalováno. V kuchyni nová na míru zhotovená kuchyňská linka se zabudovanou plynovou varnou deskou, horkovzdušnou troubou, digestoří, mikrovlnnou troubou, pračkou a lednicí. Barový stoleček se dvěma židlemi. Obývací pokoj může zůstat vybaven. Ložnice rozdělená sádro-kartónem na dvě části - jednu spací a jednu obývací. V chodbě majitelé zanechají vestavěnou šatní skříň a komodu. Jedná se o velmi hezký a útulný byt s možností nastěhování bez investic od cca listopadu. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-2-1-na-prodej-karvina-raj-4. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Karviná, prodej Karviná, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Karviná, byt Karviná, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Karviná od realitky, Prameny Karviná, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Karviná. Požadovaná cena nemovitosti je 485 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Realitní kancelář Grunt www.rkgrunt.cz, e-mail: info@rkgrunt.cz, telefon: 736708771, 605010635. Inzerát byl aktualizován dne 23.08.2016.

Fotogalerie: Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj - prodej byt 55 m2 Prameny Karviná

Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj 1 Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj 2 Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj 3 Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj 4 Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj 5 Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj 6 Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj 7 Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj 8

Umístění na mapě: Byt, 2+1 na prodej, Karviná / Ráj - prodej byt 55 m2 Prameny Karviná

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti