Byt 2+kk v OV v Brně

Byt 2+kk v OV v Brně
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Bzenecká, Brno
  • Velikost: 2+kk, 40 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 13.04.2017
  • Cena: 2 500 000 Kč
  • Kontakt: Jaroslav Krakovský
  • E-mail: bzenecka11@seznam.cz
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám byt v OV, 2+kk v Brně na Vinohradech, bez balkonu 6.patro. Byt je nově vymalován, položeny nové plovoucí podlahy, plastová okna, kuchyňská linka na míru s vestavnými spotřebiči , zrcadlové stěny,obložena koupelna a záchod kachlíky a položena dlažba, vchodové bezpečnostní dveře a vybudován nad kuchyní velký úložný prostor. Je ihned k nastěhování nebo jako výhodná investice. Jsem majitel bytu a byt prodávám bez zprostředkovatele přímému zákazníkovi, čili bez rezervačního poplatku, provize a dalších poplatků za právní služby. Energetická náročnost budovy třída D Nabízím slušné a férové jednání Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-2-kk-v-ov-v-brne-2. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Brno, prodej Brno, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Brno bez realitky, Bzenecká Brno, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 2 500 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Jaroslav Krakovský, e-mail: bzenecka11@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 13.04.2017.

Fotogalerie: Byt 2+kk v OV v Brně - prodej byt 2+kk, 40 m2 Bzenecká Brno

Byt 2+kk v OV v Brně 1 Byt 2+kk v OV v Brně 2 Byt 2+kk v OV v Brně 3 Byt 2+kk v OV v Brně 4 Byt 2+kk v OV v Brně 5 Byt 2+kk v OV v Brně 6 Byt 2+kk v OV v Brně 7 Byt 2+kk v OV v Brně 8 Byt 2+kk v OV v Brně 9 Byt 2+kk v OV v Brně 10 Byt 2+kk v OV v Brně 11 Byt 2+kk v OV v Brně 12 Byt 2+kk v OV v Brně 13 Byt 2+kk v OV v Brně 14 Byt 2+kk v OV v Brně 15 Byt 2+kk v OV v Brně 16 Byt 2+kk v OV v Brně 17

Umístění na mapě: Byt 2+kk v OV v Brně - prodej byt 2+kk, 40 m2 Bzenecká Brno

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti