Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj

Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Božkova, Karviná
  • Velikost: 3+1, 63 m2
  • Volný od: 02.02.2017
  • Aktualizace inzerátu: 21.03.2018
  • Cena: 830 000 Kč
  • Kontakt: Reality GRUNT s.r.o. www.rkgrunt.cz
  • E-mail: info@rkgrunt.cz
  • Telefon: 736708771, 605010635
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji krásný kompletně zrekonstruovaný družstevní byt o velikosti 3+1, který se nachází v 1. podlaží nízkopodlažního cihlového domu po celkové revitalizaci. Bytová jednotka prošla celkovou rekonstrukcí. Vyzděné bytové jádro, nová elektřina, snížené stropy, omítky, nové interiérové dveře vč. zárubní, vestavěná skříň, podlahy. Při vstupu do bytu Vás oslní dlouhá chodba s vestavěnou skřiní a vstupy do jednotlivých místností. Zprava oddělené sociální zařízení, obojí v keramických obkladech příjemné barvy, rohová vana, umyvadlový stoleček se zrcadlem. Dominantou tohoto bytu je obývací pokoj, který je propojen s kuchyní, kde se nachází moderní kuchyňská linka se zabudovanou plynovou deskou, horkovzdušnou troubou, digestoří a myčkou na nádobí. Mezi kuchyní a obývákem je prostor pro jídelní část a následnou obývací místnost. Okna jsou situována do dvora. Další místností tohoto útulného bytu je menší ložnice, která zůstane bez vybavení stejně jako poslední místnost, která je prostorná a může sloužit jako dětský pokoj či ložnice. Obytné pokoje mají na podlaze plovoucí podlahu, chodba, sociální část a kuchyň keramickou dlažbu. Jedná se o velmi útulný byt v klidném vchodě s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Doporučujeme prohlídku těm, kteří hledají bydlení bez nutnosti jakékoliv rekonstrukce! S financováním a pojištěním této nemovitosti Vám rádi bezplatně pomůžeme! Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-3-1-na-prodej-karvina-raj-5. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Karviná, prodej Karviná, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Karviná, byt Karviná, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Karviná od realitky, Božkova Karviná, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Karviná. Požadovaná cena nemovitosti je 830 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Reality GRUNT s.r.o. www.rkgrunt.cz, e-mail: info@rkgrunt.cz, telefon: 736708771, 605010635. Inzerát byl aktualizován dne 21.03.2018.

Fotogalerie: Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj - prodej byt 3+1, 63 m2 Božkova Karviná

Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 1 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 2 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 3 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 4 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 5 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 6 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 7 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 8 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 9 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 10 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 11 Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj 12

Umístění na mapě: Byt, 3+1 na prodej, Karviná / Ráj - prodej byt 3+1, 63 m2 Božkova Karviná

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti