Byt 3 + 1 v Havířově - Podlesí na prodej

Byt 3 + 1 v Havířově - Podlesí na prodej
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Dlouhá třída, Havířov - Podlesí
  • Velikost: 3+1, 77 m2
  • Volný od: 18.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 29.09.2016
  • Cena: 1 350 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím velmi zajímavě upravený (2 samostatné pokoje, 1 pokoj spojený s kuchyňským koutem, praktická komora a pracovna) a rekonstruovaný (vlastní plastová okna, zděné jádro s velkou koupelnou s rohovou vanou a dvěma umyvadly, kuch.linka Gorenje s vest.spotřebiči, elektroinstalace 380 V, prostorné vestavné skříně) družstevní byt o podlahové ploše 77 m2 v 5.patře sedmipodlažního domu s novým velkým oboustranným výtahem se vstupem na patře v oblíbené klidné lokalitě Podlesí s kompletní občanskou vybaveností poblíž OD Permon. Byt je mimořádně vhodný pro rodinu s malými dětmi – mateřská i základní škola v pěším dosahu. Anuita je splacena, dům není zatížen úvěrem, možnost převodu bytu do osobního vlastnictví a úhrady hypotékou. Další výbava – lodžie, sklep, domácí telefon, měřiče spotřeby všech energií, rozvod Internetu a kabelové televize. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-3-1-v-havirove-podlesi-na-prodej-3. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Havířov - Podlesí, prodej Havířov - Podlesí, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Havířov - Podlesí, byt Havířov - Podlesí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Havířov - Podlesí bez realitky, Dlouhá třída Havířov - Podlesí, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Havířov - Podlesí. Požadovaná cena nemovitosti je 1 350 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 29.09.2016.

Fotogalerie: Byt 3 + 1 v Havířově - Podlesí na prodej - prodej byt 3+1, 77 m2 s balkonem Dlouhá třída Havířov - Podlesí

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Byt 3 + 1 v Havířově - Podlesí na prodej - prodej byt 3+1, 77 m2 s balkonem Dlouhá třída Havířov - Podlesí

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti