Byt 3+1 v osobním vlastnictví

Byt 3+1 v osobním vlastnictví
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: E.Holuba, Havířov Podlesí
 • Velikost: 3+kk, 65 m2
 • Volný od: 01.09.2018
 • Aktualizace inzerátu: 02.09.2017
 • Cena: 1 750 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Simona Hanacikova
 • E-mail: hanaciksimona@seznam.cz
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám byt 3+1upravravený na 3kk v atraktivní lokalitě města Havířova v 7.NP s výtahem na patře. Byt je po kompletní rekonstrukci elektrorozvody SDK podhledy na WC, koupelna a chodba zděnné jádro a rozšířená koupelna a wc sádrové omítky v celém bytě, nově vymalovaný 05/17 plovoucí podlaha kuch.linka s vestavěnými spotřebiči bezpečnostní dveře dlažba kuchyn, chodba malá vestavěná skřín v chodbě velký sprchový kout + koupelnový nábytek nové dveře + obložky rekonstrukce 2009, ale od roku 2011 tam nikdo nebydlí ani byt nebyl pronajímán Dům po revitalizaci a revitalizaci jsme vyplatili /300.000kč/ Dobrá občanská vybavenost a dostupnost, školka u domu, základní škola 500m, Gymnázium nedaleko, MHD asi 1min.,Parky nedaleko. výtah : Ano sklep : Ano Balkon : Ano s výhledem na Beskydy Byt je volný, ale k prodeji bude 09/2018, váže se na něj hypotéka. Možnost dohodout se na rezervaci bytu. Pouze vážným zájemcům, byt kdykoli můžete vidět, ale prosím o první kontakt přes email hanaciksimona@seznam.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/byt-3-1-v-osobnim-vlastnictvi-3. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Havířov Podlesí, prodej Havířov Podlesí, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Havířov Podlesí, byt Havířov Podlesí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Havířov Podlesí bez realitky, E.Holuba Havířov Podlesí, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Havířov Podlesí. Požadovaná cena nemovitosti je 1 750 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Simona Hanacikova, e-mail: hanaciksimona@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 02.09.2017.

Fotogalerie: Byt 3+1 v osobním vlastnictví - prodej byt 3+kk, 65 m2 s balkonem E.Holuba Havířov Podlesí

Byt 3+1 v osobním vlastnictví 1 Byt 3+1 v osobním vlastnictví 2 Byt 3+1 v osobním vlastnictví 3 Byt 3+1 v osobním vlastnictví 4 Byt 3+1 v osobním vlastnictví 5 Byt 3+1 v osobním vlastnictví 6 Byt 3+1 v osobním vlastnictví 7 Byt 3+1 v osobním vlastnictví 8 Byt 3+1 v osobním vlastnictví 9 Byt 3+1 v osobním vlastnictví 10 Byt 3+1 v osobním vlastnictví 11

Umístění na mapě: Byt 3+1 v osobním vlastnictví - prodej byt 3+kk, 65 m2 s balkonem E.Holuba Havířov Podlesí

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti