Celodřevěný rodinný dům

Celodřevěný rodinný dům
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Rohliny, Mírová pod Kozákovem
 • Velikost: 841 m2
 • Volný od: 28.06.2017
 • Aktualizace inzerátu: 28.06.2017
 • Cena: 3 600 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Gabriela Hušnerová
 • E-mail: iveta.b@centrum.cz
 • Telefon: 702515581
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k prodeji atypický celodřevěný rodinný dům, pozemek o celk.výměře 841 m², z toho 87,54 m² zastavěná plocha a nádvoří. V suterénu se nachází kotelna se strojovnou na tuhá paliva a technická místnost vybavená sociálním zařízením. V přízemí je kuchyň, koupelna a WC, velká obývací místnost, chodba a pokoj s balkonem. Část podkroví je zařízena jako malá ložnice. Elektřina vše v mědi 220/360 V, vlastní vrtaná studna, tříkomorový septik s trativodem pro 5 osob. Celková energeticky vztažná plocha 85,50 m², energetická náročnost sk.D. Na pozemku jsou umístěny dva zahradní domky, jeden slouží k uložení zahradní techniky a druhý jako chatka. Na jihozápadní straně domu je terasa s pergolou. Nemovitost se nachází v mírně svažitém terénu na klidném místě s vlastní příjezdovou cestou, krásným výhledem na údolí řeky Jizery a okolní lesy v Českém ráji. Vhodné k trvalému bydlení i rekreaci. Zájemci, prosím, volejte od 11:00 do 17:00. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/celodreveny-rodinny-dum. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Mírová pod Kozákovem, prodej Mírová pod Kozákovem, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Mírová pod Kozákovem, dům Mírová pod Kozákovem, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Mírová pod Kozákovem bez realitky, Rohliny Mírová pod Kozákovem, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Mírová pod Kozákovem. Požadovaná cena nemovitosti je 3 600 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Gabriela Hušnerová, e-mail: iveta.b@centrum.cz, telefon: 702515581. Inzerát byl aktualizován dne 28.06.2017.

Fotogalerie: Celodřevěný rodinný dům - prodej dům 841 m2 se zahradou Rohliny Mírová pod Kozákovem

Celodřevěný rodinný dům 1 Celodřevěný rodinný dům 2 Celodřevěný rodinný dům 3 Celodřevěný rodinný dům 4 Celodřevěný rodinný dům 5 Celodřevěný rodinný dům 6

Umístění na mapě: Celodřevěný rodinný dům - prodej dům 841 m2 se zahradou Rohliny Mírová pod Kozákovem

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti