Chalupa u České Kamenice

Chalupa u České Kamenice
 • Typ nemovitosti: rekreační objekt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Kunratice
 • Velikost: 3+1, 2022 m2
 • Volný od: 10.09.2016
 • Aktualizace inzerátu: 10.09.2016
 • Cena: 1 650 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Věra Majeriková
 • E-mail: kunratice.prodej@gmail.com
 • Telefon: 607251589
Upravit hledání

Text inzerátu: V Kunraticích u České Kamenice nabízíme chalupu, vhodnou i k trvalému bydlení. Objekt stojí uprostřed udržované zahrady. Celková plocha je 2022 m2. Cihlová stavba byla postavena zhruba před 30 lety na základech bývalé stodoly. Má dvě podlaží a je řešena jako 3+1. Na chalupu navazuje nepřestavěná část stodoly, o kterou je možné dům rozšířit a vybudovat tak zázemí i pro dvě rodiny. V přízemí je obývák s krbem a krb. kamny, kuchyň, koupelna, předsíň, záchod a špajzka. V patře dvě ložnice. V nevyužité části je plně vybavená dílna a sklad zahradního nářadí. Sítě: vodovod, el. (240 a 400 V), ohřev vody bojlerem, odpad sveden do žumpy. Střecha je ve výborném stavu. Podlahy dřevěné (koberce a lino), někde dlažba. Okna dvojitá, dřevěná. Chalupa je ve velmi dobrém stavu a prodává se včetně veškerého vybavení a zařízení. Zahrada je osázená ovocnými stromy a okrasnými jehličnany. Zastavěná plocha a nádvoří je 654 m2, (chalupa se stodolou 160 m2). Cena k jednání. Kontaktní email: kunratice.prodej@gmail.com. Nepřejeme si, aby nás kontaktovaly rk. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chalupa-u-ceske-kamenice-2. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Kunratice, prodej Kunratice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kunratice, rekreační objekt Kunratice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Kunratice bez realitky, Kunratice, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační objekt se zahradou a nabízím rekreační objekt Kunratice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 650 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Věra Majeriková, e-mail: kunratice.prodej@gmail.com, telefon: 607251589. Inzerát byl aktualizován dne 10.09.2016.

Fotogalerie: Chalupa u České Kamenice - prodej rekreační objekt 3+1, 2022 m2 se zahradou Kunratice

Chalupa u České Kamenice 1 Chalupa u České Kamenice 2 Chalupa u České Kamenice 3 Chalupa u České Kamenice 4 Chalupa u České Kamenice 5 Chalupa u České Kamenice 6 Chalupa u České Kamenice 7 Chalupa u České Kamenice 8 Chalupa u České Kamenice 9 Chalupa u České Kamenice 10

Umístění na mapě: Chalupa u České Kamenice - prodej rekreační objekt 3+1, 2022 m2 se zahradou Kunratice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti