Chata s bazénem v Úpici

Chata s bazénem v Úpici
 • Typ nemovitosti: rekreační objekt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Úpice-Močidla, Úpice
 • Velikost: 1111111 m2
 • Volný od: 02.11.2016
 • Aktualizace inzerátu: 02.11.2016
 • Cena: 1 200 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Zuzana Šímová
 • E-mail: Simova.zuzana@seznam.cz
 • Telefon: 605061538
Upravit hledání

Text inzerátu: Moderní chata/chalupa u hvězdárny v Úpici Krásná slunná zahrada lokalitě Močidla v katastru města Úpice.Klidné místo v krásné přírodě. Celoročně použitelná. Moderně vybavená chata zkolaudovaná v roce 2009.V chatě splachovací záchod s vybudovanou čističkou s trativodem. Sprchový kout s bojlerem a umyvadlem.V případě nepříznivého počasí možno využít krbových kamen. Služby net+ digi.televize. Nová moderní prostorná kuchyň +lednice +sporák.Na pozemku o vyměře cca 1400 m2 vybudovaný podzemní bazém krytý bezpečnostní plachtou.Vybudovaný prostor pro čističku bazénu s UV lampou a solárním panelem. Vše funkční a jako nové.Více dotazů na telefon. RK nevolat!!! NUTNO VIDĚT! Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chata-s-bazenem-v-upici. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Úpice, prodej Úpice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Úpice, rekreační objekt Úpice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Úpice bez realitky, Úpice-Močidla Úpice, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační objekt se zahradou a nabízím rekreační objekt Úpice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 200 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Zuzana Šímová, e-mail: Simova.zuzana@seznam.cz, telefon: 605061538. Inzerát byl aktualizován dne 02.11.2016.

Fotogalerie: Chata s bazénem v Úpici - prodej rekreační objekt 1111111 m2 se zahradou Úpice-Močidla Úpice

Chata s bazénem v Úpici 1 Chata s bazénem v Úpici 2 Chata s bazénem v Úpici 3 Chata s bazénem v Úpici 4 Chata s bazénem v Úpici 5 Chata s bazénem v Úpici 6 Chata s bazénem v Úpici 7 Chata s bazénem v Úpici 8 Chata s bazénem v Úpici 9 Chata s bazénem v Úpici 10 Chata s bazénem v Úpici 11 Chata s bazénem v Úpici 12

Umístění na mapě: Chata s bazénem v Úpici - prodej rekreační objekt 1111111 m2 se zahradou Úpice-Močidla Úpice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti