Chata/včelín

Chata/včelín
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Brantice
  • Velikost: 3+kk, 50 m2
  • Volný od: 21.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 21.11.2016
  • Cena: 60 000 Kč
  • Kontakt: Vlastimil Rotrekl
  • E-mail: vlastimilvlastimil@seznam.cz
  • Telefon: 774723833
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám obytný včelín, bez včelstev.Na pozemku Českých lesů.není problém s obnovou najemní smlouvy.Vyjmuti z lesniho fondu je platné do roku 2026.Pěkné, klidné prostředí na okraji lesa. Elektřina je zavedená od souseda, voda není. Příjezd autem až k chatě. Užívaní chaty téměř celoročně. Zařízení v chatě samozrejmě zůstává .Vhodné nejen pro včelaře ale také k odpočinku, prakticky se nemusí nic dělat, kromě běžné údržby.V okolí rostou houby,koupani v řece cca 300m a není nad to se rano probudit v lese na čerstvém vzduchu Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/chata-vcelin. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Brantice, prodej Brantice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brantice, rekreační objekt Brantice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Brantice bez realitky, Brantice, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační objekt a nabízím rekreační objekt Brantice. Požadovaná cena nemovitosti je 60 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Vlastimil Rotrekl, e-mail: vlastimilvlastimil@seznam.cz, telefon: 774723833. Inzerát byl aktualizován dne 21.11.2016.

Fotogalerie: Chata/včelín - prodej rekreační objekt 3+kk, 50 m2 Brantice

Chata/včelín 1 Chata/včelín 2 Chata/včelín 3 Chata/včelín 4 Chata/včelín 5 Chata/včelín 6 Chata/včelín 7 Chata/včelín 8 Chata/včelín 9 Chata/včelín 10 Chata/včelín 11 Chata/včelín 12 Chata/včelín 13 Chata/včelín 14 Chata/včelín 15 Chata/včelín 16 Chata/včelín 17 Chata/včelín 18 Chata/včelín 19 Chata/včelín 20

Umístění na mapě: Chata/včelín - prodej rekreační objekt 3+kk, 50 m2 Brantice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti