dům na vesnici s hospodářským zázemím

dům na vesnici s hospodářským zázemím
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Vinice, Vinaře
 • Velikost: 3+1, 4000 m2
 • Volný od: 02.02.2016
 • Aktualizace inzerátu: 04.06.2017
 • Cena: 2 490 000 Kč
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Lenka Bochníčková
 • E-mail: lenkabochnickova@seznam.cz
 • Telefon: 731527855
Upravit hledání

Text inzerátu: Dům 3 plus jedna, sklep, půda, špajz, koupelna s vanou i sprchovým koutem, plynový kotel i kotel na pevná paliva. Vlastní studna i obecní vodovod, obecní kanalizace. Udržovaná zahrada o výměře 3 000 m2 na mírném jiho-západním svahu. Dalších 1000 metrů je dům ,garáž, stodola, dvůr, chlévy, kůlny, seník. V malé vesnici dva km od středočeské obce Vrdy s veškerou občanskou vybaveností. Zastávka autobusu přímo před vraty. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dum-na-vesnici-s-hospodarskym-zazemim-2. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Vinaře, prodej Vinaře, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vinaře, dům Vinaře, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Vinaře bez realitky, Vinice Vinaře, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Vinaře. Požadovaná cena nemovitosti je 2 490 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Lenka Bochníčková, e-mail: lenkabochnickova@seznam.cz, telefon: 731527855. Inzerát byl aktualizován dne 04.06.2017.

Fotogalerie: dům na vesnici s hospodářským zázemím - prodej dům 3+1, 4000 m2 s garáží se zahradou Vinice Vinaře

dům na vesnici s hospodářským zázemím 1 dům na vesnici s hospodářským zázemím 2 dům na vesnici s hospodářským zázemím 3 dům na vesnici s hospodářským zázemím 4 dům na vesnici s hospodářským zázemím 5 dům na vesnici s hospodářským zázemím 6 dům na vesnici s hospodářským zázemím 7 dům na vesnici s hospodářským zázemím 8 dům na vesnici s hospodářským zázemím 9 dům na vesnici s hospodářským zázemím 10 dům na vesnici s hospodářským zázemím 11 dům na vesnici s hospodářským zázemím 12 dům na vesnici s hospodářským zázemím 13 dům na vesnici s hospodářským zázemím 14 dům na vesnici s hospodářským zázemím 15 dům na vesnici s hospodářským zázemím 16

Umístění na mapě: dům na vesnici s hospodářským zázemím - prodej dům 3+1, 4000 m2 s garáží se zahradou Vinice Vinaře

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti