Dům Retail Tango Top

Dům Retail Tango Top
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Králova Lhota
  • Velikost: 4+kk, 77 m2
  • Volný od: 29.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 29.11.2016
  • Cena: 1 750 000 Kč
  • Kontakt: Martin Chour
  • E-mail: retail.admin@seznam.cz
  • Telefon: 737447444
Upravit hledání

Text inzerátu: Uvedená cena je bez pozemku. Nabízíme k výstavbě nízkoenergetický rodinný dům Retail Tango Top, 4+kk, s užitnou plochou 77 m2, na Vašem pozemku, popř. Vám můžeme pomoci pozemek v této lokalitě zajistit. Dům je určen pro rovinatý popřípadě mírně svažitý terén. V ceně je zahrnuta i základová deska. Domy nabízíme v provedení dřevostavby, Two by Four,tedy konstrukce přímo na stavbě. Šířka stěny včetně zateplení 31 cm splňuje status nízkoenergetického domu, dále ve zděném provedení Porotherm, Ytong a Porfix. Konečná cena domu dle výběru stavebního materiálu. Realizace domu od čtyř měsíců od započetí stavby. Vyřídíme za Vás stavební povolení a kompletní financování domu, ale i pozemku dle Vašeho výběru. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dum-retail-tango-top. Toto je inzerát developerské společnosti. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od developera bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá developerská inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Králova Lhota, prodej Králova Lhota, prodej od developerské společnosti, nabídka nemovitostí Králova Lhota, dům Králova Lhota, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Králova Lhota od developera bez realitky, Králova Lhota, dům od developera bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Králova Lhota. Požadovaná cena nemovitosti je 1 750 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Martin Chour, e-mail: retail.admin@seznam.cz, telefon: 737447444. Inzerát byl aktualizován dne 29.11.2016.

Fotogalerie: Dům Retail Tango Top - prodej dům 4+kk, 77 m2 Králova Lhota

Dům Retail Tango Top 1 Dům Retail Tango Top 2 Dům Retail Tango Top 3 Dům Retail Tango Top 4 Dům Retail Tango Top 5 Dům Retail Tango Top 6 Dům Retail Tango Top 7

Umístění na mapě: Dům Retail Tango Top - prodej dům 4+kk, 77 m2 Králova Lhota

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti