Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ

Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: U letiště, Soběslav
 • Velikost: 5+kk, 120 m2
 • Volný od: 19.12.2016
 • Aktualizace inzerátu: 19.12.2016
 • Cena: 1 900 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Petr Pokorný
 • E-mail: ing.p.pokorny@volny.cz
 • Telefon: +420724322448
Upravit hledání

Text inzerátu: !!! SLEVA 50.000 Kč při platbě bez HÚ !!! Přímý prodej majitele.ZP 1.NP 118 m2, ZP 2. NP 78 m2, ZP 1.PP 78 m2. Zařízená kuchyně - myčka nádobí,skloker. varná deska s digestoří, pečící trouba. Obývací pokoj, zimní zahrada, ložnice, dětský pokoj. Koupelna s vytápěnou podlahou - sprchový kout, 2x umývadlo,WC+bidet. Plovoucí podlahy, koupelna a zimní z. keram. dlažba. Podkroví zatepleno a připraveno na vestavbu místností. El. 220/380V, TUV z el. bojleru, ÚT na TP, voda z vlastní studny, kanalizace septik. Plocha parcely cca 740 m2. Pozemek je rovinatý, v klidové lokalitě blízko sportovního areálu, základní školy a gymnázia. Ve městě je veškerá občanská vybavenost, dostupnost centra 15 minut chůze, vlakové a autobusové nádraží 10 minut chůze. Vážným zájemcům zašlu vice foto. RK prosím ne ! Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dum-se-zahradou-v-sobeslavi-okres-tabor-jc. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Soběslav, prodej Soběslav, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Soběslav, dům Soběslav, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Soběslav od realitky, U letiště Soběslav, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Soběslav. Požadovaná cena nemovitosti je 1 900 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Petr Pokorný, e-mail: ing.p.pokorny@volny.cz, telefon: +420724322448. Inzerát byl aktualizován dne 19.12.2016.

Fotogalerie: Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ - prodej dům 5+kk, 120 m2 se zahradou U letiště Soběslav

Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 1 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 2 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 3 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 4 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 5 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 6 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 7 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 8 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 9 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 10 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 11 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 12 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 13 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 14 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 15 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 16 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 17 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 18 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 19 Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ 20

Umístění na mapě: Dům se zahradou v Soběslavi,okres Tábor, jČ - prodej dům 5+kk, 120 m2 se zahradou U letiště Soběslav

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti