Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá

Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Tichá
 • Velikost: 4+1, 248 m2
 • Volný od: 23.12.2017
 • Aktualizace inzerátu: 22.12.2017
 • Cena: 1 300 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Jiří Váhala
 • E-mail: 1cmr@seznam.cz
 • Telefon: 602732968
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej rodinného domu 4+1 se sedlovou střechou v obci Tichá u Frenštátu pod Radhoštěm. Dům se dvěma vstupy je po částečné rekonstrukci – nová kuchyňská linka, částečně podlahy, nové interiérové dveře, plastová okna s trojsklem a žaluziemi, vstupní dveře. Dům je vytápěn krbovými kamny nebo elektrickými přímotopy, částečně podsklepen, zahrada velikosti 95 m2. Obytnou plochu domu je možné rozšířit o podkroví. Dům je napojen na splaškovou kanalizaci, voda je vlastní ze studny, plynová přípojka na hranici pozemku. Název obce Tichá se v pramenech objevoval v různých, často i zkomolených tvarech. Poprvé se Tichá zapsala do historie v roce 1359, a to hned dvakrát. V latinské verzi listiny se totiž vyskytuje název Teychow et Nouumteychow, tj. Tichá a Nová Tichá. Samotná obec Tichá se nachází v oblasti "Přírodní park Podbeskydí" a vede přes ni žlutá turistická značka z Hukvald do Frenštátu pod Radhoštěm. Travertinová kaskáda byla vytvořena vápenatým pramenem, který vyvěrá na jihovýchodním úbočí Tichavské hůrky v nadmořské výšce 370 metrů. Kolem kaskády roste řada chráněných druhů rostlin, k nimž patří např. pětiprstka žežulník (vstavač) a lýkovec, z chráněných druhů živočichů se vyskytuje mlok skvrnitý. V obci se nachází obecní úřad, pošta, mateřská a základní škola, je zde tělovýchovná jednota, myslivecký spolek, hasiči, včelaři i zahrádkáři. Máte pocit, že by právě obec Tichá mohla být pro Vás tím pravým domovem? Přijďte si vybrat Váš vysněný dům. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/dum-za-cenu-bytu-4-1-ticha-6. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Tichá, prodej Tichá, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Tichá, dům Tichá, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Tichá od realitky, Tichá, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Tichá. Požadovaná cena nemovitosti je 1 300 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Jiří Váhala, e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 22.12.2017.

Fotogalerie: Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá - prodej dům 4+1, 248 m2 se zahradou Tichá

Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá 1 Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá 2 Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá 3 Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá 4 Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá 5 Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá 6 Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá 7

Umístění na mapě: Dům za cenu bytu, 4+1, Tichá - prodej dům 4+1, 248 m2 se zahradou Tichá

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti