Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem

Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: Hněvnice 44, Hněvnice
 • Velikost: 1 m2
 • Volný od: 02.02.2016
 • Aktualizace inzerátu: 14.06.2017
 • Cena: 8 998 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Hájovna Hněvnice
 • E-mail: hajovnahnevnice@seznam.cz
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme krátkodobý pronájem dvou domků v zrekostruované původní hájovně na kraji obce Hněvnice. Hájovná se nachází 25km od Plzně. Do centra města Plzně trvá jízda cca 30 minut. Nejvíce oceníte blízkost vodní nádrže Hracholusky 15 minut cesty. Nabízené domky jsou součástí objektu tří oddělených budov. Parkování přímo u objektu. V prvním domku (na fotografiích označeno A) je přízemí urečené jen pro technickou místnost. V horním patře se poté nachází menší kuchyňka (lednice, dřez, plotýnkový vařič, topinkovač, pračka a mikrovlná trouba), dvě ložnice (manželská postel, pohovka a TV) a koupelna (vana, umyvadlo a WC) V druhém domku (na fotografiích označeno B) se v přízemí nachází společnská místnost se stolem až pro 8 osob, samostatná kuchyň (lednice,dřez,plynový sporák, topinkovač, pračka a mikrovlná trouba) a koupelnou (vana, umyvadlo a WC). V horním patře se pak nachází dvě ložnice (manželská postel a TV) Objekt se nachází přímo u lesa. K dispozici je možnsost využít 1000m2 pozemek, uzavřený atlán s krbem, venkovní posezení, grill, rybník pro soukromné rybaření a ohniště. K dispozici je WIFI, pračka v každém domku a vytápění. Domácí mazlíčky dle domluvy. Nekuřácký dům. Cena je stanovená za jeden domek 8998 Kč/týden (od 1.7. do 2.9.). Mimo uvedené období 7498 Kč/týden. Při kratším nebo delším nájmu cena dohodou (minimální doba nájmu jsou 3 dny). Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/hajovna-hnevnice-kratkodoby-pronajem. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti pronájem, hledám dům Hněvnice, pronájem Hněvnice, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hněvnice, dům Hněvnice, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem dům Hněvnice bez realitky, Hněvnice 44 Hněvnice, dům od majitele bez RK, inzerát pronájem dům se zahradou a nabízím dům Hněvnice. Požadovaná cena nemovitosti je 8 998 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Hájovna Hněvnice, e-mail: hajovnahnevnice@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 14.06.2017.

Fotogalerie: Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem - pronájem dům 1 m2 se zahradou Hněvnice 44 Hněvnice

Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 1 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 2 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 3 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 4 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 5 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 6 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 7 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 8 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 9 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 10 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 11 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 12 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 13 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 14 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 15 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 16 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 17 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 18 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 19 Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem 20

Umístění na mapě: Hájovna Hněvnice - krátkodobý pronájem - pronájem dům 1 m2 se zahradou Hněvnice 44 Hněvnice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti