Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania

Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Italia, Verbania (VB)
 • Velikost: 5+1 a větší, 650 m2
 • Volný od: 18.10.2016
 • Aktualizace inzerátu: 12.12.2016
 • Cena: 40 513 473 Kč
 • Garáž: ano
 • Kontakt: Iryna Herasymenko
 • E-mail: info@euroitaliadom.com
 • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: Historická vila v secesním stylu, o rozloze 650 metrů čtverečních, na břehu jezera Maggiore v centru města Verbania, krásné parkové plochy 2500 metrů čtverečních. Vila se nachází v centru města Verbania, 20 metrů od jezera Maggiore a promenádní Pallanza, v blízkosti všech turistických lokalit a infrastruktury. Tento park se skládá z hlavní vily, venkovní bazén a kůlny použit jako parkovací stání pro dvě auta. Home postavená vila začátek 1900, kompletně zrekonstruovaný, se skládá ze tří pater. V přízemí s přímým vstupem do parku se o samostatný byt sotoyaschaya se skládá z velkého obývacího pokoje s krbem a kuchyňským koutem, ložnice s koupelnou, technická místnost. V přízemí je velký obývací pokoj, kuchyň, jídelna, WC. K dispozici je také ložnice s koupelnou, ložnice s jacuzzi vanou. Velké mramorové schodiště vede do prvního patra. dvě ložnice se dvěma koupelnami ve druhém patře. Samostatná sada dvou ložnic a koupelny. Různé terasy, balkony s výhledem na jezero Maggiore a na hory APY. Vila má tři samostatné vchody. Materiály konstrukce vysoce kvalitní a originální upravená úroveň. Venkovní bazén v parku. Velmi dobrý stav vila budovy. Výborná pěší a dostupnost auto. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/historicka-vila-v-italii-k-prodeji-na-jezera-maggiore-v-centru-mesta-verbania. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Verbania (VB), prodej Italia, Verbania (VB), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Verbania (VB), dům Italia, Verbania (VB), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Verbania (VB) od realitky, Italia, Verbania (VB), dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží a nabízím dům Italia, Verbania (VB). Požadovaná cena nemovitosti je 40 513 473 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 12.12.2016.

Fotogalerie: Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania - prodej dům 5+1 a větší, 650 m2 s garáží Italia, Verbania (VB)

Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 1 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 2 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 3 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 4 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 5 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 6 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 7 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 8 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 9 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 10 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 11 Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania 12

Umístění na mapě: Historická vila v Itálii k prodeji na jezera Maggiore v centru města Verbania - prodej dům 5+1 a větší, 650 m2 s garáží Italia, Verbania (VB)

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti