Hospůdka v centru Jablonce n.N.

Hospůdka v centru Jablonce n.N.
 • Typ nemovitosti: komerční prostory
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: , Jablonec nad Nisou
 • Velikost: 135 m2
 • Volný od: 02.02.2015
 • Aktualizace inzerátu: 02.10.2016
 • Cena: 1 Kč
 • Cena: 1 Kč za 1 m2
 • Kontakt: Marta Králová
 • E-mail: mareta@seznam.cz
 • Telefon: 732182434
Upravit hledání

Text inzerátu: PRONÁJEM prostoru Smetanova 723/13, Jablonec nad Nisou. Plocha 135 m2. Cena dohodou . Jistota nájmu ve výši nájemného a služeb. Objekt s prostorem je situován v historické části centra města, 50 m od hlavního náměstí a Magistrátu města. Jedná se o historický dům s přímým dostupem a vchodem do prostor z ulice Smetanova. Vhodné jako restaurace, bar, vinotéka, herna, klub, event.prodejna. Podružný vodoměr, samostatné smlouvy na elektrickou energii a plyn. Topení-plynový kotel a radiátory. Nájem možný ihned. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/hospudka-v-centru-jablonce-n-n-3. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Jablonec nad Nisou, pronájem Jablonec nad Nisou, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Jablonec nad Nisou, komerční prostory Jablonec nad Nisou, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Jablonec nad Nisou bez realitky, Jablonec nad Nisou, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Jablonec nad Nisou. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Cena za metr čtvereční je 1 Kč/m2. Pro více informací kontaktujte: Marta Králová, e-mail: mareta@seznam.cz, telefon: 732182434. Inzerát byl aktualizován dne 02.10.2016.

Fotogalerie: Hospůdka v centru Jablonce n.N. - pronájem komerční prostory 135 m2 Jablonec nad Nisou

Hospůdka v centru Jablonce n.N. 1 Hospůdka v centru Jablonce n.N. 2 Hospůdka v centru Jablonce n.N. 3 Hospůdka v centru Jablonce n.N. 4 Hospůdka v centru Jablonce n.N. 5 Hospůdka v centru Jablonce n.N. 6 Hospůdka v centru Jablonce n.N. 7

Umístění na mapě: Hospůdka v centru Jablonce n.N. - pronájem komerční prostory 135 m2 Jablonec nad Nisou

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti