Itálie, Emilia Romagna moderní dům

Itálie, Emilia Romagna moderní dům
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Mirandola
  • Velikost: 5+1 a větší, 550 m2
  • Volný od: 25.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 25.11.2016
  • Cena: 10 002 580 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: V regionu Emilia Romagna, v prostém oblasti a úrodné zemědělství v provincii Modena, v prodeji krásný dům kompletně zrekonstruován 550 metrů čtverečních na dvou hladinách ak podkroví, s venkovní ploše 45,390 metrů čtverečních významem. Kromě toho je také přístavba 104 metrů čtverečních, který se používá jako multifunkční skladování, uvnitř kterého je technická místnost, ve které se nachází měnič a všechny čítače fotovoltaické, tepelná čerpadla, systém odsávání prachu a strojů čištění vody a přidružená zařízení pro vytápění a chlazení. Na jižních svazích střechu domu a multifunkční místnosti se nachází fotovoltaického zařízení 19,7 kW, což vám umožní mít nulovou roční výdaje ve vztahu k vytápění, chlazení a veškeré náklady spojené s elektřinou, Kromě ročním příjmem ve výši € 10.000,00 za dalších čtrnáct let. Kromě krytého bazénu, jacuzzi vanou již přítomné můžete umístit tureckou lázeň-sauna, již náchylný. Tato nejnovější generace domácí automatizace systému, a další příslušenství. Výborná dopravní přístup. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/italie-emilia-romagna-moderni-dum. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Italia, Mirandola, prodej Italia, Mirandola, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Mirandola, dům Italia, Mirandola, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Italia, Mirandola od realitky, Italia, Mirandola, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Italia, Mirandola. Požadovaná cena nemovitosti je 10 002 580 Kč. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 25.11.2016.

Fotogalerie: Itálie, Emilia Romagna moderní dům - prodej dům 5+1 a větší, 550 m2 Italia, Mirandola

Itálie, Emilia Romagna moderní dům 1 Itálie, Emilia Romagna moderní dům 2 Itálie, Emilia Romagna moderní dům 3 Itálie, Emilia Romagna moderní dům 4 Itálie, Emilia Romagna moderní dům 5 Itálie, Emilia Romagna moderní dům 6 Itálie, Emilia Romagna moderní dům 7 Itálie, Emilia Romagna moderní dům 8 Itálie, Emilia Romagna moderní dům 9 Itálie, Emilia Romagna moderní dům 10 Itálie, Emilia Romagna moderní dům 11

Umístění na mapě: Itálie, Emilia Romagna moderní dům - prodej dům 5+1 a větší, 550 m2 Italia, Mirandola

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti