Itálie Sea Ligurie panoramatický byt

Itálie Sea Ligurie panoramatický byt
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Magliolo (SV)
  • Velikost: 2+1, 50 m2
  • Volný od: 20.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 20.11.2016
  • Cena: 7 434 625 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: Severní šířky, s výhledem na Ligurské moře, na půli cesty mezi Nice a Janově, na prodej nové panoramatické bytě, celkem 50 metrů čtverečních, s přilehlou zahradou 100 metrů čtverečních plus terasa 50 m² s altánem v Itálii. V bytě, ovládání klimatizace, se skládá z obývacího pokoje s TV se satelitním příjmem a plně vybavenou kuchyní, ložnice s koupelnou a druhou ložnici. Všechny pokoje a zahradu s altánem mají vynikající panoramatický výhled na moře. Soukromé vlastnictví se nachází v moderní rezidenci, kde jsou dostupné následující vlastnosti služby: velký panoramatický infinity bazén s výhledem na moře, solárium vybavena lehátky, stoly a židlemi, hřištěm pro děti, lázně s jacuzzi, oblast uvolnit se sprchami, sauna, turecké lázně, tělocvična a kyvadlovou dopravu na sousední pláže. mince prádelna rovněž přispívá k současné vybavení v rezidenci. K dispozici jsou parkovací místa a je vynikající dopravní přístup. Rezidence se nachází přímo u moře asi patnáct minut jízdy autem a jezdí na různých restauracích v okolí. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/italie-sea-ligurie-panoramaticky-byt. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Italia, Magliolo (SV), prodej Italia, Magliolo (SV), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Magliolo (SV), byt Italia, Magliolo (SV), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Italia, Magliolo (SV) od realitky, Italia, Magliolo (SV), byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Italia, Magliolo (SV). Požadovaná cena nemovitosti je 7 434 625 Kč. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 20.11.2016.

Fotogalerie: Itálie Sea Ligurie panoramatický byt - prodej byt 2+1, 50 m2 Italia, Magliolo (SV)

Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 1 Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 2 Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 3 Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 4 Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 5 Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 6 Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 7 Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 8 Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 9 Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 10 Itálie Sea Ligurie panoramatický byt 11

Umístění na mapě: Itálie Sea Ligurie panoramatický byt - prodej byt 2+1, 50 m2 Italia, Magliolo (SV)

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti