Kancelář pro menší firmu bez výroby

Kancelář pro menší firmu bez výroby
 • Typ nemovitosti: komerční prostory
 • Typ inzerátu: pronájem
 • Lokalita: , Klecany
 • Velikost: 4+1, 125 m2
 • Volný od: 14.04.2018
 • Aktualizace inzerátu: 13.04.2018
 • Cena: 36 500 Kč
 • Cena: 289 Kč za 1 m2
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Monika Matějková
 • E-mail: avonprotebe.cz@seznam.cz
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k dlouhodobému pronájmu atypický prostor ateliérového typu o celkové výměře 125 m2 v rodinném domě. Samostatný vchod. Vytápění podlahové - vlastní el. kotel. odpočtový vodoměr a elektroměr k dispozici i část velkého sklepa vhodného na víno a pod. všude je rozvod TV a internetu i Wifi, Je zde všude dlažba a plovoucí podlahy. Pronajímáme nezařízený, vhodný k dlouhodobému pronájmu - z důvodu velkého otevřeného prostoru bez příček vhodný pro menší firmu do 20ti lidí Klidná lokalita a veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, restaurace, lékař). Bezproblémové parkování na ulici. V blízkosti je Draháňské údolí, přírodní park Draháň - Troja, nádherné vycházky k Vltavě a po okolí - nová cyklostezka a dráha pro in line brusle u Vltavy, po které lze dojet až do centra Prahy. Žádaná lokalita v přírodě, pro dobrou časovou dostupnost města, čistý vzduch, krásné místo. Není v záplavové oblasti. Autobusová zastávka č.371 cca 1 minuta chůze. Dostupnost do Prahy na metro C - Kobylisy je 10 min. autem, 15 minut autobusem. volné ihned. Doporučujeme prohlídku neboť nelze standartně popsat – atypické a zajímavé prostory ateliérového typu. Objednání prohlídky na 603421940 Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/kancelar-pro-mensi-firmu-bez-vyroby. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Klecany, pronájem Klecany, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Klecany, komerční prostory Klecany, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Klecany bez realitky, Klecany, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory s balkonem a nabízím komerční prostory Klecany. Požadovaná cena nemovitosti je 36 500 Kč. Cena za metr čtvereční je 289 Kč/m2. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Monika Matějková, e-mail: avonprotebe.cz@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 13.04.2018.

Fotogalerie: Kancelář pro menší firmu bez výroby - pronájem komerční prostory 4+1, 125 m2 s balkonem Klecany

Kancelář pro menší firmu bez výroby 1 Kancelář pro menší firmu bez výroby 2 Kancelář pro menší firmu bez výroby 3 Kancelář pro menší firmu bez výroby 4

Umístění na mapě: Kancelář pro menší firmu bez výroby - pronájem komerční prostory 4+1, 125 m2 s balkonem Klecany

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti