Kancelářské prostory k pronájmu PRAHA 1

Kancelářské prostory k pronájmu PRAHA 1
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Vodickova, Praha
  • Velikost: 1+1, 49 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 13.09.2017
  • Cena: 23 000 Kč
  • Kontakt: Zoya Kosukhina
  • E-mail: zoya.kosukhina@ceskapojistovna.cz
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory skládající se ze dvou propojených místností o celkové velikosti 49 m2, se nacházejí ve třetím patře v centru Prahy ve známé lukrativní Vodičkové ulici. Ke kanceláři je k dispozici výtah, recepce, která je v provozu od 7.00 do 19.00 denně a ostraha která pracuje nepřetržitě. Dále pak společná vybavená kuchyňská linka a sociální zařízení na patře. Prostory 22 m2 a 27 m2 se pronajímají nevybavené, možnost přenechání některého vybavení od stávajícího nájemce – vše na dohodě. Internet a telefonní pripojení k dispozici v budově. Vchod skrze pasáž Světozor. Cena včetně veškerých záloh: 23 000,-Kč za měsíc. Kauce ve výši jednoho nájmu. Kanceláře budou volné od 1.10.2017, doporučuji prohlídku. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/kancelarske-prostory-k-pronajmu-praha-1. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti pronájem, hledám komerční prostory Praha, pronájem Praha, pronájem přímo od majitele, nabídka nemovitostí Praha, komerční prostory Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem komerční prostory Praha bez realitky, Vodickova Praha, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát pronájem komerční prostory a nabízím komerční prostory Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 23 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Zoya Kosukhina, e-mail: zoya.kosukhina@ceskapojistovna.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 13.09.2017.

Fotogalerie: Kancelářské prostory k pronájmu PRAHA 1 - pronájem komerční prostory 1+1, 49 m2 Vodickova Praha

Kancelářské prostory k pronájmu PRAHA 1 1 Kancelářské prostory k pronájmu PRAHA 1 2 Kancelářské prostory k pronájmu PRAHA 1 3 Kancelářské prostory k pronájmu PRAHA 1 4 Kancelářské prostory k pronájmu PRAHA 1 5 Kancelářské prostory k pronájmu PRAHA 1 6

Umístění na mapě: Kancelářské prostory k pronájmu PRAHA 1 - pronájem komerční prostory 1+1, 49 m2 Vodickova Praha

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti