Krásná roubená chalupa, Volfartice u České Lípy

Krásná roubená chalupa, Volfartice u České Lípy
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Volfartice
  • Velikost: 153 m2
  • Volný od: 10.01.2017
  • Aktualizace inzerátu: 02.08.2017
  • Cena: 1 800 000 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji krásnou roubenou chalupu ve Volfarticích u České Lípy. Včetně kompletního zařízení a vybavení. Chalupu je možné okamžitě obývat, k rekreaci, nebo i k trvalému bydlení. V přízemí je velká selská místnost s kuchyňským a jídelním koutem (30 m2). Přes chodbu jsou dvě ložnice (13 a 12 m2). Splachovací WC, sprchový kout, pračka, bojler na 120 l. V prvním patře je ložnice 23 m2 a možnost dostavby dalšího pokoje. Pozemek 1210 m2, dům spojený se stodolou 153 m2. Historie chalupy sahá až do roku 1881. Při poslední rekonstrukci v roce 2010 bylo zavedeno nové elektrické vedení a do všech místností byly nainstalovány elektrické přímotopy. Celý topný systém je možné ovládat i dálkově mobilním telefonem za pomocí GSM relé. Do krbu byla vestavěna krbová vložka a celý komín má novou nerezovou vložku. Nová kuchyňská linka byla vybavena průtokovým ohřívačem na teplou vodu, ledničkou, samostatnou elektrickou troubou a myčkou. Západní stěna domu byla zateplena z venkovní strany soudobým polystyrénovým systémem. Na pozemku je vlastní studna, voda rozvedena do chalupy, odpad odveden do jímky. Chalupa se nachází na klidném okraji obce, v sousedství potůčku, 200 m od autobusové zastávky do České Lípy, která je 7 km vzdálena. Zahrada je pravidelně udržovaná. Vjezd přímo na pozemek je po udržované obecní cestě. V okolí se nacházejí 3 lyžařské areály - Prácheň (10 km), Polevsko (13 km) a Jiřetín pod Jedlovou (30 km). Cena za nemovitost : 1.800.000 Kč + provize RK Poloha domu : samostatný Typ domu : patrový Zastavěná plocha : 153 m2 Zahrada : 1210 m2 Voda : vlastní studna Odpad : jímka Elektřina : 220 V, 380 V Doprava : MHD Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/krasna-roubena-chalupa-volfartice-u-ceske-lipy. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Volfartice, prodej Volfartice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Volfartice, rekreační objekt Volfartice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Volfartice od realitky, Volfartice, rekreační objekt od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační objekt se zahradou a nabízím rekreační objekt Volfartice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 800 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 02.08.2017.

Fotogalerie: Krásná roubená chalupa, Volfartice u České Lípy - prodej rekreační objekt 153 m2 se zahradou Volfartice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Krásná roubená chalupa, Volfartice u České Lípy - prodej rekreační objekt 153 m2 se zahradou Volfartice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti