Luxusní 2+kk, Praha - Prosek

Luxusní 2+kk, Praha - Prosek
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Žitenická, Praha
 • Velikost: 2+kk, 68 m2
 • Volný od: 06.10.2017
 • Aktualizace inzerátu: 06.10.2017
 • Cena: 5 750 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Garáž: ano
 • Kontakt: Christian Grym
 • E-mail: christian@grym.cz
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji luxusní byt 2+kk o výměře 68 m2 a prostornou terasou v 1. NP nově vystaveného bytového komplexu na Praze 9 - Proseku. Byt se skládá ze dvou samostatně přístupných pokojů (ložnice a obýváku s kuchyní), chodby s úložnými prostory, koupelny a terasy o výměře dalších 12 m2 (plocha terasy není započítána do celkové plochy bytu). Okna bytu jsou orientována na jih a jihozápad, směrem do zahrady a přilehlého sportoviště. Byt je nově zařízen a oproti původnímu stavu je vybaven velkoryse řešenou kuchyní. K bytu náleží parkovací stání v podzemních garážích přímo dvě patra pod bytem. Měsíční náklady vč. vody, elektřiny, vytápění, fondu oprav a poplatků činí 3.450,- Kč. Bytový komplex "U Gymplu", dokončený v roce 2016, se nachází v unikátní lokalitě na pomezí Střížkova a Proseku, přímo nad Proseckými skalami, které se vyznačují působivým výhledem na celou Prahu. Jak název napovídá, bytový dům sousedí se základní školou a gymnáziem, v docházkové vzdálenosti se nachází stanice metra C Prosek a Střížkov, autobusová zastávka, supermarkety i specializované obchody, jakož i několik parků. Energetická náročnost budovy B - Velmi úsporná. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/luxusni-2-kk-praha-prosek. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Praha, prodej Praha, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Praha, byt Praha, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Praha od realitky, Žitenická Praha, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem s garáží a nabízím byt Praha. Požadovaná cena nemovitosti je 5 750 000 Kč. Nemovitost má balkon. S nemovitostí je nabízena i garáž. Pro více informací kontaktujte: Christian Grym, e-mail: christian@grym.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2017.

Fotogalerie: Luxusní 2+kk, Praha - Prosek - prodej byt 2+kk, 68 m2 s balkonem s garáží Žitenická Praha

Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 1 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 2 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 3 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 4 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 5 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 6 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 7 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 8 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 9 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 10 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 11 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 12 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 13 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 14 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 15 Luxusní 2+kk, Praha - Prosek 16

Umístění na mapě: Luxusní 2+kk, Praha - Prosek - prodej byt 2+kk, 68 m2 s balkonem s garáží Žitenická Praha

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti