Místa ve 3.lůžácích - studenti či mladí pracující

Místa ve 3.lůžácích - studenti či mladí pracující
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: pronájem
  • Lokalita: Traubova, Brno
  • Velikost: 5+1 a větší, 28 m2
  • Volný od: 16.04.2018
  • Aktualizace inzerátu: 16.04.2018
  • Cena: 2 900 Kč
  • Kontakt: Pavel Ticháček
  • E-mail: honza.tichacek@studentskebydleni.cz
  • Telefon: 602227407
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme bydlení pro VŠ/VOŠ studenty/tky ale i pro mladé pracující (věkově odpovídající studentům) ve třílůžkových pokojích v domě plném studentů. Ceny jsou včetně kabelového internetu a inkasa. Volná místa v pokojích ve studentském domě: Volné jedno místo ve třílůžkovém pokoji pro dívky (nástup možný ihned nebo později) - cena 2900 Kč/osoba/měsíc Volné jedno místo ve třílůžkovém pokoji pro muže (nástup možný i později) - cena 2900 Kč/osoba/měsíc. Jedno místo ve třílůžkovém pokoji pro muže - cena 3000 Kč/osoba/měsíc. Jedno místo ve třílůžkovém pokoji pro dívky - cena 2900 Kč/osoba/měsíc. Dále hledáme dva muže do třílůžkového pokoje pro muže - cena 2900 Kč/osoba/měsíc - nástup možný ihned. V ceně je zahrnuto vše - energie, internet, úklid společných prostor. Pokoj je plně vybaven (skříně, postele, matrace, zrcadlo, židle, stoly). Společná kuchyňka je vybavena mikrovlnnou troubou, indukčním vařičem a konvicí. Platí se kauce ve výši jednoho nájmu. Lokalita - ulice Traubova - cca 10 minut pěšky na Českou. Doprava - tramvaje 3,5,9, autobus 67, jedna zastávka od Moravského náměstí. Nejlépe studenti, ale i mladí pracující (věkově odpovídající studentům) foto dle konkrétního místa. PENB G. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/mista-ve-3-luzacich-studenti-ci-mladi-pracujici. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích pronájem nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti pronájem, hledám byt Brno, pronájem Brno, pronájem od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Brno, byt Brno, bezplatná inzerce nemovitostí, pronájem byt Brno od realitky, Traubova Brno, byt od makléře nebo RK, inzerát pronájem byt a nabízím byt Brno. Požadovaná cena nemovitosti je 2 900 Kč. Pro více informací kontaktujte: Pavel Ticháček, e-mail: honza.tichacek@studentskebydleni.cz, telefon: 602227407. Inzerát byl aktualizován dne 16.04.2018.

Fotogalerie: Místa ve 3.lůžácích - studenti či mladí pracující - pronájem byt 5+1 a větší, 28 m2 Traubova Brno

Místa ve 3.lůžácích - studenti či mladí pracující 1 Místa ve 3.lůžácích - studenti či mladí pracující 2 Místa ve 3.lůžácích - studenti či mladí pracující 3 Místa ve 3.lůžácích - studenti či mladí pracující 4

Umístění na mapě: Místa ve 3.lůžácích - studenti či mladí pracující - pronájem byt 5+1 a větší, 28 m2 Traubova Brno

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti