Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego.

Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego.
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Italia, Piemonte , Murazzano (CN)
 • Velikost: 5+1 a větší, 1300 m2
 • Volný od: 04.10.2016
 • Aktualizace inzerátu: 04.10.2016
 • Cena: 98 626 650 Kč
 • Cena: 98626650 Kč za 1 m2
 • Garáž: ano
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Iryna Herasymenko
 • E-mail: info@euroitaliadom.com
 • Telefon: 00393386195786
Upravit hledání

Text inzerátu: Na severu Itálie, v regionu Piemont k prodeji luxusní zámek velké architektonické atrakcí, postavený na třech úrovních v perfektním stavu o rozloze 1300 metrů čtverečních. No rozbité parku kompletně oplocen, velký bazén, který se nachází v přední části vily. Sousední pozemek o rozloze 30.000 metrů čtverečních, v blízkosti parku, který je součástí majetku. Hlavní část majetku je historická budova postavená v roce 1900, což je výsledkem nádherné a nedávné rekonstrukci, a druhá struktura je kombinována s jistinou. Plán majetek je navržen ve tvaru L a zřejmě všechny fasády zdobí pilastry a lišty jsou u vchodu do nádvoří, a od parku. Manor má 12 pokojů, 3 kuchyně, koupelny, 6 obytnou plochu 80 metrů čtverečních a posilovnu s tureckou lázní, distribuované do dvou pater. Třetí úroveň má malou hospůdku a vinný sklípek, což vede k prostorné verandy až na zelený trávník. Technická inspekce pro bazén pokoj, zavlažovací systém a kotel se. Hlavní vchod vede do prvního patra, ve druhém patře a hospody. Obývací pokoj a kuchyň mají francouzská okna, ze kterých si můžete vstup na terasu, obklopená balustrádou s tvarovanou betonové vázy, se stylizovaným panství. Z terasy po kamenných schodech, můžete jít dolů na zelený trávník parku do bazénu. Doplnění obývací pokoj vkusně Carrara mramorové schodiště a speciálně navrženým kovaného železa, na které můžete vyšplhat do nejvyššího patra. Všechny zámek uvnitř zpevněné s parketovou podlahou (kromě kuchyně a prádelny) a je zdobena korintskými sloupy, výlisky, které zdobí stropy a stěny v souladu se stejnou geometrií jako dveře a na chodbách. Systém panství Sun mají vysokou technologickou úroveň. Tato oblast se nachází asi patnáct minut od kopců vinic Barolo, asi třicet minut od lyžařského střediska a za čtyřicet pět minut od pláže na pobřeží Ligurského moře. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/na-polnocy-wloch-w-regionie-piemontu-na-sprzedaz-luksusowy-dwor-wielkiego-odwolania-architektonicznego. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Murazzano (CN), prodej Murazzano (CN), prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Murazzano (CN), dům Murazzano (CN), bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Murazzano (CN) od realitky, Italia, Piemonte Murazzano (CN), dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Murazzano (CN). Požadovaná cena nemovitosti je 98 626 650 Kč. Cena za metr čtvereční je 98626650 Kč/m2. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Iryna Herasymenko, e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 04.10.2016.

Fotogalerie: Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. - prodej dům 5+1 a větší, 1300 m2 s garáží se zahradou Italia, Piemonte Murazzano (CN)

Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 1 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 2 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 3 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 4 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 5 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 6 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 7 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 8 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 9 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 10 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 11 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 12 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 13 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 14 Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. 15

Umístění na mapě: Na północy Włoch, w regionie Piemontu na sprzedaż luksusowy dwór wielkiego odwołania architektonicznego. - prodej dům 5+1 a větší, 1300 m2 s garáží se zahradou Italia, Piemonte Murazzano (CN)

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti