NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU

NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Zátaví, Zátaví
  • Velikost: 2+1, 36 m2
  • Volný od: 06.12.2017
  • Aktualizace inzerátu: 06.12.2017
  • Cena: 385 000 Kč
  • Kontakt: Tomáš Schánělec
  • E-mail: greba.tom@seznam.cz
  • Telefon: 608959091
Upravit hledání

Text inzerátu: pěkná chata po částečné rekonstrukci, která probíhala v roce 2014 (elektroinstalace, fasáda, nátěry, pergoly). Chata je na pozemku jiného vlastníka (roční nájem za pozemek pod chatou činí 5.000,-Kč). Chata se nachází v chatové oblasti u Zátaví (cca 3 km od města Písek). Chata se prodává včetně vybavení. Chata se nachází cca 50 m od řeky Otavy – vhodné pro rybáře. PENB: G? Popis: zastavěná plocha 36 m2, obytná plocha 40 m2. Dispozice: Přízemí – 2+1, chodba, chemické WC. Podkroví – prostor na spaní. Vytápění lokální - kamna, voda není zavedená do chaty, el.230 - zavedená do chaty. Dále k chatě patří 2x pergola + suché WC, loď – PRAMICE. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/na-prodej-chata-zatavi-u-pisku. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Zátaví, prodej Zátaví, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Zátaví, rekreační objekt Zátaví, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Zátaví od realitky, Zátaví Zátaví, rekreační objekt od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační objekt a nabízím rekreační objekt Zátaví. Požadovaná cena nemovitosti je 385 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Tomáš Schánělec, e-mail: greba.tom@seznam.cz, telefon: 608959091. Inzerát byl aktualizován dne 06.12.2017.

Fotogalerie: NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU - prodej rekreační objekt 2+1, 36 m2 Zátaví Zátaví

NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU 1 NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU 2 NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU 3 NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU 4 NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU 5 NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU 6 NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU 7 NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU 8 NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU 9 NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU 10

Umístění na mapě: NA PRODEJ - CHATA ZÁTAVÍ U PÍSKU - prodej rekreační objekt 2+1, 36 m2 Zátaví Zátaví

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti