NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN

NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Libějovice, Libějovice
 • Velikost: 3+1, 657 m2
 • Volný od: 02.02.2017
 • Aktualizace inzerátu: 08.01.2018
 • Cena: 999 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Tomáš Schánělec
 • E-mail: greba.tom@seznam.cz
 • Telefon: 608959091
Upravit hledání

Text inzerátu: rodinný dům po částečné rekonstrukci, která probíhala v roce 2011 ( střecha, rozvod vody a odpadu v plastu, elektroinstalace v mědi, koupelna, dlažby, topení, komíny, okna 4x plastová + 4x dřevěná, venkovní dlažby). Dům se nachází na okraji obce Libějovice s výhledem na přírodní rezervaci ( cca 4 km od Vodňan, 29 km od Strakonic, 27 km od Č.B., 23 km od Písku ). V místě je autobusové spojení, pošta, obecní úřad,hospůdka. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedalekých Vodňanech. Popis: zastavěná plocha s nádvořím 384 m2, obytná plocha 80 m2, zahrada 273 m2. Dispozice: Přízemí - byt 3+1, koupelna, WC, komora, předsíň, chodba. Podkroví – půdní prostor. Topení ústřední na TP + krbová kamna, el.230/400, voda zavedená z vlastní studny, septik. Dále k domu patří pergola, kotelna, uhelna, terasa a parkovací stání. PENB: G? VELMI NÍZKÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY - cca 1.800,-Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/na-prodej-rd-libejovice-u-vodnan. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Libějovice, prodej Libějovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Libějovice, dům Libějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Libějovice od realitky, Libějovice Libějovice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Libějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 999 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Tomáš Schánělec, e-mail: greba.tom@seznam.cz, telefon: 608959091. Inzerát byl aktualizován dne 08.01.2018.

Fotogalerie: NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN - prodej dům 3+1, 657 m2 se zahradou Libějovice Libějovice

NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 1 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 2 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 3 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 4 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 5 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 6 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 7 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 8 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 9 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 10 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 11 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 12 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 13 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 14 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 15 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 16 NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN 17

Umístění na mapě: NA PRODEJ - RD LIBĚJOVICE U VODŇAN - prodej dům 3+1, 657 m2 se zahradou Libějovice Libějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti