Nízkoenergetická novostavba ŘRD Ostřešany

Nízkoenergetická novostavba ŘRD Ostřešany
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Ostřešany
  • Velikost: 4+kk, 136 m2
  • Volný od: 02.02.2015
  • Aktualizace inzerátu: 07.12.2016
  • Cena: 4 250 000 Kč
  • Kontakt: Petra Bertholdová
  • E-mail: vystavbaostresany@centrum.cz
  • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáme nízkoenergetickou novostavbu řadového rodinného domu v Ostřešanech. Klidná ulice, jižní výhled do přírody. Dispozice 1.NP: zádveří, WC s umyvadlem, garáž, obývací pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost (komora), terasa. 2.NP: chodba, koupelna s 2x umyvadlem, vanou, sprchou, wc a bidetem, šatna, 2x dětský pokoj, ložnice se šatnou. V patře plnohodnotné místnosti bez zkosení. Dům zděný porotherm 30 cm + 14 cm zateplení, izolace do střechy 30 cm, izolace do podlah 10 cm, izolační trojskla. Nízkoenergetické vytápění olejovými radiátory s programováním každého pokoje zvlášť, nízká sazba elektřiny, ohřev vody solárními panely, v patře klimatizační jednotka - topení i chlazení. Celkové náklady na el. (včetně svícení a vaření) cca 3 tis. měsíčně. Cena je za prostřední dům a neobsahuje kuchyň. Jinak je komplet na klíč vč. oplocení, terasy, garážová vrata Horman na DO, el. brána, atd. Dům bude dokončen 3-4/2017. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/nizkoenergeticka-novostavba-rrd-ostresany. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Ostřešany, prodej Ostřešany, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Ostřešany, dům Ostřešany, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Ostřešany bez realitky, Ostřešany, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Ostřešany. Požadovaná cena nemovitosti je 4 250 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Petra Bertholdová, e-mail: vystavbaostresany@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 07.12.2016.

Fotogalerie: Nízkoenergetická novostavba ŘRD Ostřešany - prodej dům 4+kk, 136 m2 Ostřešany

Nízkoenergetická novostavba ŘRD Ostřešany 1 Nízkoenergetická novostavba ŘRD Ostřešany 2 Nízkoenergetická novostavba ŘRD Ostřešany 3

Umístění na mapě: Nízkoenergetická novostavba ŘRD Ostřešany - prodej dům 4+kk, 136 m2 Ostřešany

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti