Objekt k podnikání

Objekt k podnikání
  • Typ nemovitosti: komerční prostory
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Dolany 49, Dolany
  • Velikost: 1000 m2
  • Volný od: 13.12.2017
  • Aktualizace inzerátu: 13.12.2017
  • Cena: 3 300 000 Kč
  • Kontakt: Lukáš Rožnovský
  • E-mail: roznovsky111@seznam.cz
  • Telefon: 606425353
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízím k prodeji nebytové prostory v obci Dolany u Jaroměře na hlavním tahu na Polsko. Objekt nabízí prodejnu a jídelnu se zařízenou kuchyní. Velikost pozemku je 1000 m2, zastavěná plocha 218 m2. Část pro jídelnu zahrnuje:Kuchyň,úsek pro výrobu těsta,bílé a černé nádobí, příruční sklad, místnost pro mytí a skladování termoportů a přepravek, skládek inventáře, hrubá přípravna zeleniny s drtičem pro organický odpad. Jídelna pro 40 osob,WC pro zákazníky. Část pro prodejnu zahrnuje:Prodejní část, sklad potravin, kancelář s vestavěným trezorem. Dále se v objektu nachází:úklidová místnost,sklad, šatna,technické zázemí a wc pro zaměstnance. Objekt má vlastní nákladovou rampu a parkoviště. Nemovitost má plynové vytápění,voda zvlastní studny, úpravna vody,el.proud 220V a 380V, veřejná kanalizace. Objekt je zateplený. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/objekt-k-podnikani-2. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční prostory, nemovitosti prodej, hledám komerční prostory Dolany, prodej Dolany, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Dolany, komerční prostory Dolany, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční prostory Dolany bez realitky, Dolany 49 Dolany, komerční prostory od majitele bez RK, inzerát prodej komerční prostory a nabízím komerční prostory Dolany. Požadovaná cena nemovitosti je 3 300 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Lukáš Rožnovský , e-mail: roznovsky111@seznam.cz, telefon: 606425353. Inzerát byl aktualizován dne 13.12.2017.

Fotogalerie: Objekt k podnikání - prodej komerční prostory 1000 m2 Dolany 49 Dolany

Objekt k podnikání 1 Objekt k podnikání 2 Objekt k podnikání 3 Objekt k podnikání 4 Objekt k podnikání 5 Objekt k podnikání 6

Umístění na mapě: Objekt k podnikání - prodej komerční prostory 1000 m2 Dolany 49 Dolany

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti