Oceňovaný RD v obci Vitice

Oceňovaný RD v obci Vitice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Vitice
  • Velikost: 3+1, 998 m2
  • Volný od: 06.03.2018
  • Aktualizace inzerátu: 06.03.2018
  • Cena: 1 000 000 Kč
  • Kontakt: Dominika Pisková
  • E-mail: dominika.piskova@zchlegal.cz
  • Telefon: 724395282
Upravit hledání

Text inzerátu: ELEKTRONICKÁ DRAŽBA proběhne dne 02.04.2018 od 11:00 na dražebním portálu www.drazby-exekutori.cz. Kontakt: kopecky@e-aukce.com. Nejnižší podání je stanovené na 1.000.000,- Kč. Oceňovaná nemovitost je umístěna v obci Vitice, část obce Chotýš. Jedná se o zděný, rodinný dům č. p. 28, na jehož štítovou jižní stranu dále navazuje hospodářská stavba (možnost renovace). Rodinný dům se skládá z 1 nadzemního podlaží (přízemí) a podkroví. Dispoziční řešení: obývací místnost s krbem, kuchyň, chodba, schodišťový prostor, koupelna, 2x pokoj. Z inženýrských sítí je v místě k dispozici napojení na elektřinu a vodovod. Poslední modernizaci byla výměna části oken za nová plastová. Část obce Chotýš se nachází v záplavovém území. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/ocenovany-rd-v-obci-vitice. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Vitice, prodej Vitice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vitice, dům Vitice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Vitice bez realitky, Vitice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Vitice. Požadovaná cena nemovitosti je 1 000 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Dominika Pisková, e-mail: dominika.piskova@zchlegal.cz, telefon: 724395282. Inzerát byl aktualizován dne 06.03.2018.

Fotogalerie: Oceňovaný RD v obci Vitice - prodej dům 3+1, 998 m2 Vitice

Oceňovaný RD v obci Vitice 1 Oceňovaný RD v obci Vitice 2 Oceňovaný RD v obci Vitice 3 Oceňovaný RD v obci Vitice 4 Oceňovaný RD v obci Vitice 5 Oceňovaný RD v obci Vitice 6 Oceňovaný RD v obci Vitice 7 Oceňovaný RD v obci Vitice 8 Oceňovaný RD v obci Vitice 9

Umístění na mapě: Oceňovaný RD v obci Vitice - prodej dům 3+1, 998 m2 Vitice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti