Diskusní fórum, poradna a řádková inzerce

Potřebujete poradit s prodejem nebo koupí nemovitostí? Chcete inzerovat formou řádkové inzerce? Chcete prezentovat svoje služby? Fórum slouží jako poradna, diskusní fórum, řádková inzerce a bezplatná prezentace realitních makléřů, realitních kanceláří a developerů. Neváhejte a zeptejte se odborníků. Využijte možnost bezplatné textové prezentace. Nabídněte přehled Vaších služeb, akční nabídky a další informace, které ocení zájemci o Vaše služby.

 
[ reagovat ] Katarína Cibulková
Black reality
Zdravím všetkých,
chcela by som doporučiť https://www.black-reality.cz/. Viem aké je ťažké si nájsť dobré ubytovanie. Počas vysokej školy som hľadala ubytovanie a vtedy som si ho našla na webe black realitky, a aj keď som sa potom sťahovala, tak som ich skúsila. Nie som typ, ktorý hneď všetko doporučuje, ale mala som s tým dlhšie vážne problémy a cez nich to bolo rýchle a bez problémov. Ešte raz ďakujem.
[ reagovat ]komárek
vyklízení domů ,bytů atd.
nabízíme cenově dostupné vyklízení . nemusíte se o nic starat vše zajistíme ke spokojenosti zákazníka. Pro RK 10% provize za zprostředkování zakázky. tel. 721 407 556 p.komárek
[ reagovat ]Barbora Svítková
Potřebuji hypotéku, ale
Dobrý den, potřebuji koupit byt v hodnotě 2.570.000,- Je mi 39 let a v bytě
se mnou bydlí dvě děti. Je možné dostat hypotéku na 20 let v této výši? Děkuji, Svíková
[ reagovat ]Simona
Re: Potřebuji hypotéku, ale
Na Vaši otázku nemohu odpovědět, jelikož neznám Vaše příjmy a výdaje a nemohu tak posoudit Vaši bonitu, tedy schopnost splácet požadovaný úvěr.
Orientačně by splátka takové hypotéky bez vlastních zdrojů při splatnosti 20 let činila asi 19-20 tisíc měsíčně.
[ reagovat ]Barbora Svítková
Re: Re: Potřebuji hypotéku, ale
A co pro to mohu prosím udělat?
[ reagovat ]Simona
Re: Re: Re: Potřebuji hypotéku, ale
Po vyplnění formuláře se Vám ozve náš hypoteční specialista, který Vám srovnání hypotéky poskytne zdarma, nezávazně a online bez nutnosti schůzky. Navíc se pokusí sjednat u banky bonus pro Vás. Nezáleží na tom, jestli se jedná o hypotéky na dům či byt nebo refinancování hypotéky. Oblíbenou možností je i kombinace hypotéky a stavebního spoření a případně životní pojištění. Máte-li zájem o nezávazné srovnání hypotéky, vyplňte náš formulář a nechte se kontaktovat profesionálním hypotečním specialistou.
[ reagovat ]Simona
Re: Re: Re: Potřebuji hypotéku, ale
Naši hypoteční poradci se Vám ozvou telefonicky nebo e-mailem zpravidla do 24 hodin.
[ reagovat ]Simona
Re: Re: Re: Re: Potřebuji hypotéku, ale
Získejte nejvýhodnější hypotéku - naši hypoteční specialisté Vám nabízejí tyto služby:
porovnání nabídky hypoték z různých bank
výběr optimálního řešení, díky kterému ušetříte
zařízení bonusu u banky pro Vás
výběr nejvýhodnější hypotéky na trhu
vyhodnocení a zohlednění Vašich přání a požadavků
[ reagovat ]Simona
Re: Re: Re: Re: Potřebuji hypotéku, ale
Zažádejte si u nás o hypotéku a získejte nejvýhodnější hypotéku na českém trhu. Náš tým specialistů Vám připraví nabídku nejvhodnějších hypoték, dostupných na trhu. Máte zájem i o další finanční služby, související s prodejem nemovitostí? Vyberte si a kontaktujte nás:
vinkulace
vyřízení odhadu na danou nemovitost
soudní odhady
vyřízení na katastru nemovitosti
hypotéky
stavební spoření
izikové životní pojištění
pojištění nemovitostí
privatizace pro magistráty a jejich úvěrování
penzijní fondy v návaznosti na novelizaci zákona
[ reagovat ]Barbora Svítková
Re: Potřebuji hypotéku, ale
Děkuji, číslo na sebe posílám
[ reagovat ]z.vebrova@seznam.cz
z.vebrova@seznam.cz
Dobrý den,

jsem makléř ze společnosti Reality IQ.cz
Naše kancelář zaznamenala za poslední měsíc zvýšenou poptávku. Ráda bych využila Vaší nabídky a pokud by to bylo jenom trochu možné, domluvila bych se s Vámi na nějakém způsobu spolupráce.

Nijak Vás v prodeji neomezujeme, můžete nemovitost nabízet neomezeně sami. Naši provizi navyšujeme nad Vámi požadovanou cenu a náleží nám pouze v případě prodeje prostřednictvím naší RK.

V případě že si nemovitost prodáte sami, neplatíte nám žádnou provizi a ani žádné poplatky za inzerci a pod., pouze nám oznámíte že je nemovitost již prodána a stahujeme ji okamžitě z nabídky.
Pokud by jste souhlasili se spoluprací s naší RK, ráda se s Vámi sejdu a vše podrobně vysvětlím.
Nabízíme taktéž výkup nemovitosti nebo vyplacení zálohy kupní ceny ještě před uskutečněním prodeje. Kupujícím zajistíme financování.
-- S pozdravem, Zdenka Vebrová
[ reagovat ]slezakova@bohemia-reality.cz
slezakova@bohemia-reality.cz
Dobrý den,
ráda bych Vám nabídla poptávající klienty o byty na Praze 4 - Krči. Pokud by byly možné nezávazné prohlídky rovnou s klienty, prosím, kontaktujte mě. Garantuji Vám Vámi požadovanou cenu s tím, že provizi mám zajištěnou vždy od kupujících a je v ní již zahrnut právní servis a veškeré další služby.
Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem,
Vlasta Slezáková 725 801 606
[ reagovat ]Tomas.Trnka@rkstesti.cz
Tomas.Trnka@rkstesti.cz
Vážený pane-paní. Dovolujeme si Vás oslovit jako přední česká realitní společnost. Nabízíme Vám bezplatné služby při pronájmu Vaší nemovitosti. Vaše nemovitost bude zdarma inzerována na 45 realitních portálech. I právní, servis, který poskytujeme, bude pro vás zdarma. Provizi za zprostředkování pronájmu hradí kupující. Pokud budete mít zájem o naše služby, pište na
e-mail: Tomas.Trnka@rkstesti.cz nebo volejte na : 608001146
webovou prezentaci naší společnosti naleznete na http://www.rkstesti.cz/. S pozdravem Trnka T.
[ reagovat ]Zápotocký Václav Tana Nymburk
Zápotocký Václav Tana Nymburk
Dobrý den,
Na základě Vašeho inzerátu na realitním servru si Vás dovoluji kontaktovat.
Jsem z Realitní kanceláře z Nymburka a jakožto kancelář zaměřující se pouze na blízké okolí Mě zaujala Vaše nemovitost. Věřím a jsem přesvědčen, že Vás bude a nebo již konatktovala nějaká R.K.
Z důvodů mnohaleté působnosti v regionu máme jž nějakou klientelu a také poptávající. Rád bych proto měl ve svém portfoliu široký výběr nemovitostí a měl Našim zákazníkům co nabídnout. Třeba právě Vaše nemovitost bude ta pravá a přispěje to tak k rychlejšímu a klidnému prodeji. Většinu Našich klientů znám z prohlídek jiných nemovitostí(odtud vím, že chtějí opravdu koupit) a nebo přišli k Nám do kanceláře s jasnou poptávkou po nemovitosti.
Nejde o to Vaši nemovitost jen nabízet veřejně na třeba real.servrech, to jak vidím dokážete Sám. Jde o to dohodnout se na možné spolupráci v případě, kdy opravdu máme kupujícího. Ne o to Vás nějak omezit. Jen pomoci s prodejem a možnou inzercí, kterou Sám neděláte a nebo na kterou nezbývá čas.Samozřejmě tuto věc neděláme zadarmo, ale snažíme se pro Vás získat největší reálnou kupní cenu a z té pak na základě dohody požadujeme 3% jak provizi za uskutečněný obchod.
V případě , zájmu o Naší spolupráci napište, třeba i sms. Rád zavolám a vysvětlím formu podpory prodeje Vaší nem.
S pozdravem
Zápotocký Václav
Tana Nymburk
602 57 11 12
zapotocky@tana.cz
www.tana.cz
[ reagovat ]severova@deckart.cz
severova@deckart.cz


Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout spolupráci s prodejem domu. Smlouvu nepotřebuji, na podmínkách se můžeme dohodnout ústně.
Děkuji za Váš čas, přeji hezký den a těším se na případnou spolupráci.
Mgr. R. Severová, Deckart reality Liberec
Tel.: 724209533
[ reagovat ]recepce@alvareal.cz
Simona Rehwaldová Recepční a asistentka kanceláře ALVA REAL s.r.o.
Dobrý den, v minulém týdnu naše společnost ALVA REAL prodala nemovitost v této oblasti a protože máme klienty - zájemce, kteří se o podobnou nemovitost zajímali, ráda bych jim nabídnula i tu Vaši. Pokud si naši klienti nevyberou Vaši nemovitost moc rádi nabídneme formu spolupráce a to ve stručnosti prezentaci Vaší nemovitosti prostřednictvím inzerce na 20 hlavních realitních serverech a dále prezentaci nemovitosti v tištěné podobě (konkrétně v časopisech Grand Reality, Via Reality a příležitostně také REAL CITY). Přijměte prosím tento můj dopis bez jakéhokoliv nutnosti závazku a ochutnejte s námi naše rčení “Vaše spokojenost je naším úspěchem“.
Moc ráda se s Vámi setkám a proberu případnou spolupráci. Ozvěte se prosím na telefon nebo email uvedený níže.

Děkuji za Váš čas s přečtením této zprávy a přeji pěkný den
Simona Rehwaldová Recepční a asistentka kanceláře ALVA REAL s.r.o.,
Štěpánská 6, Brno, 602 00 tel.: +420 543217040 GSM: +420 602 712 407
email: recepce@alvareal.cz, www.alvareal.cz
[ reagovat ]novakova@letenskark.cz
novakova@letenskark.cz
Dobrý den,

nabídněte Váš byt nebo RD naší kanceláři. Hledáme pro naše klienty pronájmy i prodeje bytů a RD ve Vaší lokalitě. Nejraději 1+1 – 4+1 (i RD větší dispozice). Cena pronájmů do 14.000,- Kč/měs. bez poplatků, prodeje bytů podle dohody (Vaše cena). U prodeje řešíme i pohledávky na nemovitostech a nabízíme kompletní právní servis. U pronájmů je pro Vás vše zdarma, provizi také nepožadujeme. Inzerce u pronájmů i prodeje je zcela zdarma na nejsledovanějších inzertních portálech. Samozřejmě můžete inzerovat i nadále vlastní cestou, u prodejů netrváme na exklusivní smlouvě. Pokud se Vám byt v co nejkratší době nepodaří prodat nebo pronajmout, prosím kontaktujte mě.

Přeji hezký den
Dagmar Nováková

LETENSKÁ RK
Veletržní 14
Praha 7
170 00
+420 220 570 624
+420 776 161 998
www.letenskark.cz
novakova@letenskark.cz
123456789

Upozornění! Portál www.nemovitosti-inzerce.cz nezodpovídá za obsah prezentačních příspěvků.