Bezplatná inzerce nemovitostí - jak na to?

Kladete si otázku, jak bezplatně inzerovat nemovitost? Nabízíme Vám návod, jak inzerovat nemovitost bez poplatků a bez realitních kanceláří.

Jak bezplatně inzerovat nemovitost?

  1. Umístěte do oken Vašeho bytu ceduli "Na prodej" a telefonní číslo. Není to už jen doménou Američanů. Je to efektivní způsob, jak přilákat potenciální zájemce.
  2. Inzerujte zdarma v místních novinách, uveďte svoje telefonní číslo. Stručně popište základní parametry nemovitosti, měsíční nájem, veškeré poplatky a vybavení bytu.
  3. Umístěte svůj inzerát na webové stránky - internetové stránky s bezplatnou inzercí nemovitostí - nabídka nebo bezplatnou inzercí nemovitostí - poptávka.
  4. Připravte si letáky o tom, že Váš byt je na prodej. Připravte si seznam míst, kam oznámení o prodeji Vašeho bytu vyvěsíte. Rozneste letáky a umístěte je na vývěskách v místních obchodech, supermarketech, komunitních centrech nebo ve Vašem kostele.
  5. Pokud nemovitost, ve které vlastníte byt, obsahuje více než jednu bytovou jednotku, informujte i ostatní nájemce o volném bytě a požádejte je, aby to řekli přátelům a rodině.
  6. Řekněte všem Vašim přátelům a obchodním partnerům, že máte k dispozici byt k prodeji. Využijte reklamu WOM (word of mouth - z úst do úst).
  7. Buďte vždy připraveni otevřít svoje dveře a provést potenciálního zájemce Vašim bytem.

Bezplatná inzerce nemovitostí - vložit inzerát

Chcete rychle a jednoduše vložit bezplatný inzerát? Využijte možnost rychlého vložení inzerátu s nabídkou nebo rychlého vložení inzerátu s poptávkou.

Další články

Přečtěte si další články a návody na bezplatnou inzerci nemovitostí: