Jak zaujmout při prodeji nemovitosti?

Když prodáváte nemovitost, můžete použít několik levných ale účinných reklamních triků. Využívají je realitky, tak je zkuste využít taky:

Leták A4 - Umisťuje se na vchodové dveře, nástěnky v domech, hydranty a na další vhodná místa v domě a okolí domu/bytu kde se nachází prodávaná nemovitost.

Plastová cedule/plachta na nemovitost - Pokud je to možné, dá se zavěsit např. pod okna bytu. Uchytí se např. za výstupky nebo otvory v parapetech oken, za duté výstupky, do kterých se umisťují státní vlaječky apod. U domů a pozemků je to jednodušší např. na plot.

Oboustranná pohlednice A6 - Dává se v okolí prodávaného bytu, domu, pozemku, chalupy. Např. do schránek nebo za stěrače aut (je třeba uvážit počasí v nejbližších hodinách)

Internet - Reklama na realitních serverech je pro majitele často zdarma. Využijte toho a dejte je všude kam můžete.

e-Pohlednice A5 - Stejné informace jako na pohlednici A6. Posílá se na kontakty z databáze, podle toho jakou má kupující klient představu o nemovitosti. Posílají se jednotlivě z důvodu nezahlcení příjemce, který tak bude mít dostatek času na prostudování nabídky a nebude skákat z jedné na druhou. Nerozesílají se hromadně, kvůli utajení databáze a kvůli zákonu o Ochraně osobních údajů.

Anonymní oznam - Prodám dům, byt, pozemek??.. v této lokalitě. Na malé lístečky napište tuto jednoduchou větu s dalším základním popisem vaší nemovitosti a vylepte je v okolí, nevynechejte supermarkety a další obchody.