Pozemek přímo u moře, výborná cena, ostrov Ugljan

Pozemek přímo u moře, výborná cena, ostrov Ugljan
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Ugljan
  • Velikost: 1280 m2
  • Volný od: 02.02.2016
  • Aktualizace inzerátu: 08.11.2017
  • Cena: 5 850 000 Kč
  • Kontakt: Emporia d.o.o. Zadar
  • E-mail: realestate@emporia.hr
  • Telefon: 0038523300000
Upravit hledání

Text inzerátu: Velmi atraktivní pozemek k prodeji v první řadě k moři. Pozemek má rozlohu 1280 m2 a nachází se v Ugljan na ostrově Ugljan. Pozemek se nachází pouhých 20 metrů od moře a má krásný výhled na moře. Pozemek je obdélníkový, délka 14 m a délka 90 m. Přípojky na elektřinu a vodu jsou v těsné blízkosti. Krásné pláže a přístav jsou v bezprostřední blízkosti této země. Ostrov Ugljan je nejbližším ostrovem souostroví Zadar, naproti městu Zadar. Je spojena s množstvím trajektových a katamaránových tratí, které jsou vzdálené jen 20 minut. Na ostrově se nacházejí restaurace, obchody, školy, přístaviště, lékárny, kavárny, pohotovostní místnosti apod., Takže navzdory tomu, že máte ostrov, máte všechno, co potřebujete pro každodenní život s neocenitelnou krásou a okouzlujícími ostrovy. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pozemek-primo-u-more-vyborna-cena-ostrov-ugljan. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Ugljan, prodej Ugljan, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Ugljan, pozemek Ugljan, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Ugljan od realitky, Ugljan, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Ugljan. Požadovaná cena nemovitosti je 5 850 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Emporia d.o.o. Zadar, e-mail: realestate@emporia.hr, telefon: 0038523300000. Inzerát byl aktualizován dne 08.11.2017.

Fotogalerie: Pozemek přímo u moře, výborná cena, ostrov Ugljan - prodej pozemek 1280 m2 Ugljan

Pozemek přímo u moře, výborná cena, ostrov Ugljan 1 Pozemek přímo u moře, výborná cena, ostrov Ugljan 2 Pozemek přímo u moře, výborná cena, ostrov Ugljan 3 Pozemek přímo u moře, výborná cena, ostrov Ugljan 4 Pozemek přímo u moře, výborná cena, ostrov Ugljan 5

Umístění na mapě: Pozemek přímo u moře, výborná cena, ostrov Ugljan - prodej pozemek 1280 m2 Ugljan

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti