Pozemek Strančice

Pozemek Strančice
 • Typ nemovitosti: pozemek
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Na Výsluní, Strančice
 • Velikost: 1024 m2
 • Volný od: 11.11.2016
 • Aktualizace inzerátu: 11.11.2016
 • Cena: 3 066 880 Kč
 • Cena: 2995 Kč za 1 m2
 • Kontakt: Vlastimil Dvořák
 • E-mail: pozemek.strancice@seznam.cz
 • Telefon: 724 315 598
Upravit hledání

Text inzerátu: *PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ MOŽNÁ SLEVA* Prodám krásný slunný pozemek přímo ve Strančicích s perfektní dostupností do Prahy. Zahrada je ideálně orientovaná - na jihozápad. Pozemek ve tvaru obdélníku se rozkládá na ploše 1 024 m2. Pozemek je již oplocen, a to včetně brány (zahrnuto v ceně). K pozemku jsou přivedeny veškeré přípojky i městská kanalizace. Pozemek je strategicky velmi výhodně situovaný. Strančice poskytují veškeré zázemí včetně vlakové zastávky, díky které se do centra Prahy dostanete za cca 30 min (po dálnici na Chodov jen 17 min!!!). Dále je zde nově postavená mateřská škola, ZŠ, taneční škola, sokol, fotbalový klub, klub pro děti a mládež i divadlo. V obci je také lékař, potraviny, knihovna, vinotéka a další. Jsem přímý majitel, žádná RK - tzn. žádné poplatky navíc. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/pozemek-strancice. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Strančice, prodej Strančice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Strančice, pozemek Strančice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Strančice bez realitky, Na Výsluní Strančice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Strančice. Požadovaná cena nemovitosti je 3 066 880 Kč. Cena za metr čtvereční je 2995 Kč/m2. Pro více informací kontaktujte: Vlastimil Dvořák, e-mail: pozemek.strancice@seznam.cz, telefon: 724 315 598. Inzerát byl aktualizován dne 11.11.2016.

Fotogalerie: Pozemek Strančice - prodej pozemek 1024 m2 Na Výsluní Strančice

Pozemek Strančice 1 Pozemek Strančice 2 Pozemek Strančice 3 Pozemek Strančice 4 Pozemek Strančice 5 Pozemek Strančice 6 Pozemek Strančice 7

Umístění na mapě: Pozemek Strančice - prodej pozemek 1024 m2 Na Výsluní Strančice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti