prodam

prodam
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Dolni Moravice
  • Velikost: 950 m2
  • Volný od: 01.10.2016
  • Aktualizace inzerátu: 01.10.2016
  • Cena: 299 000 Kč
  • Kontakt: Daniel Zly
  • E-mail: bananovic@seznam.cz
  • Telefon: 7872072497
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodam stavebni parcelu v Jesenikach,rozloha asi 1000m2.Pozemek se nachazi na hranici Dolni a Horni Moravice,voda,elektrina na miste.Velmi dobra lokalita cca 500m od hranice CHKO,zadna omezeni pro stavbu rodinneho domku ci chaty.Nejblizsi sjezdovka je SKI AREAL Avalanche http://www.jeseniky.net/ski-avalanche?lang=en asi 20minut chuze, 10 dalsich sjezdovek v okruhu do 5 kilometru v Karlove a Male Moravce . Lazenske stredisko Karlova Studanka http://www.horskelazne.cz/ 10 minut autem .V okoli jsou bezecke trati a cyklostezky,skvele moznosti houbareni a rybareni,v Hamrikove staji cca 10 minut chuze od pozemku moznost jezdeni na koni http://hamrikovastaj.hotel.cz/ .V lete 15 minut autem do Nove Plane u Slezske Harty http://www.slezskaharta.eu/nova-plan -vyborne koupani,rybareni ,jachting.... Cena 299 000 kc kontakt a vice fotografii pres email danielzly@rocketmail.com Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-43. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Dolni Moravice, prodej Dolni Moravice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Dolni Moravice, pozemek Dolni Moravice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Dolni Moravice bez realitky, Dolni Moravice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Dolni Moravice. Požadovaná cena nemovitosti je 299 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Daniel Zly, e-mail: bananovic@seznam.cz, telefon: 7872072497. Inzerát byl aktualizován dne 01.10.2016.

Fotogalerie: prodam - prodej pozemek 950 m2 Dolni Moravice

prodam 1 prodam 2 prodam 3

Umístění na mapě: prodam - prodej pozemek 950 m2 Dolni Moravice

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti