Prodám dr. byt orlová

Prodám dr. byt orlová
 • Typ nemovitosti: byt
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: Karla dvořačka 1224, Orlová
 • Velikost: 3+1, 70 m2
 • Volný od: 15.09.2016
 • Aktualizace inzerátu: 01.09.2016
 • Cena: 380 000 Kč
 • Balkon: ano
 • Kontakt: Adriana Kočková
 • E-mail: adrisita@seznam.cz
 • Telefon: 736158083
Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 o velikosti 70 m2 v obci Orlová - Lutyně. Bytová jednotka s výtahem v osmém podlaží z osmi má zděné jádro a je po celkové rekonstrukci (nové elektrické rozvody, plastová okna se žaluziemi, nové sanitární prostory - rohová vana, WC kombi - keramicky obložené, nová kuchyňská linka s kombinovanou troubou, nové interiérové dveře plus vstupní bezpečnostní dveře - 20 000,-Kč, nové podlahy - dlažba ve všech pokojích, nové odpady, nové hodiny na plyn i elektřinu, v průběhu srpna 2016 nové radiátory a další). Není nutná další větší investice. Celkové měsíční nájemné pro dvě osoby činí 4100,-Kč. K bytu náleží i sklep s kočárkárnou a nová prosklená lodžie (vstup z obývacího pokoje). Obytný dům si prošel nedávnou revitalizací v podobě nové fasády se zateplením, nové střechy, nového vstupního vchodu a poštovními schránkami a zavedení kamerového systému. Možnost připojení internetu. Další výhodou této lukrativní oblasti je dostupnost do centra města (pár minut) a možnost parkování na rozhlehlém parkovišti. Maximální občanská vybavenost v podobě základní a mateřské školy, městské hromadné dopravy, obchodních řetězců, lékáren, bankomatů, sportovních středisek, pošty a mnoho dalších je k dispozici. Kontaktovat kdykoliv 736158083 email 380 000kc Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-dr-byt-orlova. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Orlová, prodej Orlová, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Orlová, byt Orlová, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Orlová bez realitky, Karla dvořačka 1224 Orlová, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Orlová. Požadovaná cena nemovitosti je 380 000 Kč. Nemovitost má balkon. Pro více informací kontaktujte: Adriana Kočková, e-mail: adrisita@seznam.cz, telefon: 736158083. Inzerát byl aktualizován dne 01.09.2016.

Fotogalerie: Prodám dr. byt orlová - prodej byt 3+1, 70 m2 s balkonem Karla dvořačka 1224 Orlová

Prodám dr. byt orlová 1 Prodám dr. byt orlová 2 Prodám dr. byt orlová 3 Prodám dr. byt orlová 4 Prodám dr. byt orlová 5 Prodám dr. byt orlová 6 Prodám dr. byt orlová 7 Prodám dr. byt orlová 8

Umístění na mapě: Prodám dr. byt orlová - prodej byt 3+1, 70 m2 s balkonem Karla dvořačka 1224 Orlová

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti