Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě

Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě
 • Typ nemovitosti: dům
 • Typ inzerátu: prodej
 • Lokalita: , Teplá
 • Velikost: 2+1, 269 m2
 • Volný od: 05.06.2017
 • Aktualizace inzerátu: 05.06.2017
 • Cena: 890 000 Kč
 • Zahrada: ano
 • Kontakt: Jaroslav Lízner
 • E-mail: jaroslav.lizner@c-mail.cz
 • Telefon: -
Upravit hledání

Text inzerátu: Jedná se o řadový menší rodinný dům situovaný ve svahu v obci Teplá vzdálené 15km od Mariánských Lázní. Dům je obdélníkového tvaru zastřešený sedlovou střechou s možností půdní vestavby. Vnitřní dispozice je obývací pokoj,pokoj,kuchyně a příslušenství.Vzadu za domem je oplocená zahrádka/115m2/ Napojen na distribuční sítě plyn, elektro,vodu a kanalizaci.Vytápění je zajištěno plynovým kotlem na radiátory. V roce 2001-2005 proběhla částečná rekonstrukce kde byly provedeny nové rozvody elektro,nové rozvody vody a odpadu,nové topení na kotel Junkers,výměna oken za plastová,omítky a položena dlažba v místnostech. Dům je orientován u centra obce s bezproblémovou dostupností na veškeré služby ve městě.Parkování před domem. Plocha pozemku včetně zahrady je 269m2.Volný k nastěhování. adresa gps:49.98071, 12.86391/Palackého 174,Teplá/ další informace na tel.602 847 706 nebo e-mail:jaroslav.lizner@c-mail.cz Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-rodinny-dum-v-teple-u-touzime. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Teplá, prodej Teplá, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Teplá, dům Teplá, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Teplá bez realitky, Teplá, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům se zahradou a nabízím dům Teplá. Požadovaná cena nemovitosti je 890 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Pro více informací kontaktujte: Jaroslav Lízner, e-mail: jaroslav.lizner@c-mail.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 05.06.2017.

Fotogalerie: Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě - prodej dům 2+1, 269 m2 se zahradou Teplá

Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 1 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 2 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 3 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 4 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 5 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 6 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 7 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 8 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 9 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 10 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 11 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 12 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 13 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 14 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 15 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 16 Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě 17

Umístění na mapě: Prodám rodinný dům v Teplé u Toužimě - prodej dům 2+1, 269 m2 se zahradou Teplá

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti