Prodám stavební parcely

Prodám stavební parcely
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Chodský ujezd
  • Velikost: 2832 m2
  • Volný od: 19.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 19.09.2016
  • Cena: 1 500 000 Kč
  • Kontakt: Josef Laurenčík
  • E-mail: laurencikj@seznam.cz
  • Telefon: 723453916
Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám tři stavební pozemky v k.ú. Chodský ujezd celková rozloha 2832m,(866m,1154m,812m).Parcely se nachází na velmi klidném a sluném místě,krásný výhled do přírody,velmi dobrá lokalita 15Km od Mariánský lázní.Je zde osazen zahradní domek s terasou a posezením,rozvody el.,betonový plot,osázené thůje.Přístřešek na přívěs pro koně a uskladnění sena,základy k výstavbě stájí pro 2koně,k prodeji přidám kompletní Projektovou dokumentaci k výstavbě Rodinného domu a stájí pro koně,pozemky jsou velmi vhodné k výstavbě bydlení třech Rodiných domů Venkovského typu s chovem koní či jiných hospodářských zvířat.Dle Uzemního plánu se zde nechá také vystavět Penzion,Restaurace,Domov pro Seniory,čerpací stanice atd...Záleží na dohodě osobní prohlídka vítána. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-stavebni-parcely. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Chodský ujezd, prodej Chodský ujezd, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Chodský ujezd, pozemek Chodský ujezd, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Chodský ujezd bez realitky, Chodský ujezd, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Chodský ujezd. Požadovaná cena nemovitosti je 1 500 000 Kč. Pro více informací kontaktujte: Josef Laurenčík, e-mail: laurencikj@seznam.cz, telefon: 723453916. Inzerát byl aktualizován dne 19.09.2016.

Fotogalerie: Prodám stavební parcely - prodej pozemek 2832 m2 Chodský ujezd

Prodám stavební parcely 1 Prodám stavební parcely 2 Prodám stavební parcely 3 Prodám stavební parcely 4 Prodám stavební parcely 5 Prodám stavební parcely 6 Prodám stavební parcely 7

Umístění na mapě: Prodám stavební parcely - prodej pozemek 2832 m2 Chodský ujezd

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti