Prodám zahradní chatku

Prodám zahradní chatku
  • Typ nemovitosti: rekreační objekt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Zahrádkářská kolonie Líbánky, Litomyšl
  • Velikost: 19 m2
  • Volný od: 22.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 25.09.2016
  • Cena: 13 000 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Prodám zahradní chatku v osobním vlastnictví v zahrádkářské kolonii Líbánky v Litomyšli na ul. Lidická, která leží na pozemku o výměře 308 m2 ve vlastnictví ČZS. Chatka je ve tvaru písmene "L", čímž tvoří příjemné soukromí a obsahuje obytnou místnost, verandu, sklep a kůlnu na nářadí. Na zahradě je 5 ks vzrostlých jabloní, ringle, švestka, třešeň, meruňka, rybíz červený, černý a angrešt. Zahrada je využitá jako ovocný sad a je na ní dostatečný prostor i na záhony. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-zahradni-chatku-2. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační objekt, nemovitosti prodej, hledám rekreační objekt Litomyšl, prodej Litomyšl, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Litomyšl, rekreační objekt Litomyšl, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační objekt Litomyšl bez realitky, Zahrádkářská kolonie Líbánky Litomyšl, rekreační objekt od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační objekt se zahradou a nabízím rekreační objekt Litomyšl. Požadovaná cena nemovitosti je 13 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 25.09.2016.

Fotogalerie: Prodám zahradní chatku - prodej rekreační objekt 19 m2 se zahradou Zahrádkářská kolonie Líbánky Litomyšl

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodám zahradní chatku - prodej rekreační objekt 19 m2 se zahradou Zahrádkářská kolonie Líbánky Litomyšl

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti