Prodám zavený pension / rodinný dům

Prodám zavený pension / rodinný dům
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Velké Přílepy
  • Velikost: 5+1 a větší, 250 m2
  • Volný od: 19.11.2017
  • Aktualizace inzerátu: 19.11.2017
  • Cena: 9 500 000 Kč
  • Garáž: ano
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Prodáme úspěšný zavedený pension / hezký velký třípodlažní rodinný dům se sedlovou střechou /možnost dvougenerace/v klidné ulici s velkou zahradou s třemi vstupy a s výhledem na krajinu a okolí, se samostanou garáží se sedlovou střechou před domem a 2 parkovacími stáními - Praha západ, Velké Přílepy, 4 km od Prahy 6, polovina dvojdomu. 1 x bus 100 metrů na metro Dejvická 25 minut, 1 x bus 200 metrů na metro Bořislavka 17 minut, letiště 10 minut autem.V obci veškeré sociální služby, několik prodejen potravin, lékař, pošta, 2 cukrárny, několik restaruací a fitness, vinotéka, sportoviště, veškeré podnikatelské a servisní služby, nedaleko Únětický soukromý pivovar, TESCO Roztoky, Lidl. atd. V obci žije 2.500 obyvatel. Krásné okolí. Prodej s vybavením dle dohody. počet obyvatelných pokojů: 7 kuchyně + jídelna, velký obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu velkým proskleným francouzským oknem samostaná větrací technická místnost za kuchyní počet koupelen: 2 /2.NP/ počet WC: 3 /1 x v 1.NP, 2 x ve 2:NP/ schodiště se zábradlím velká půda s možností další úpravy. Satelitní příjem + digitální příjem, wifi celý dům. Rozložení: 1.PP: kotelna s prádelnou a sušárnou, 3 x upravené obytné místnosti /bývalé sklepní, ale s oknem/, vchod na zahradu, chodba,uzavíratelné celé 1.PP, schodiště vnitřní do 1.NP, 1.NP: zádveří, WC, velká chodba, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, schodištěm a terasou, technická místnost 2.NP: chodba, samostatná koupelna s WC, 1 x pokoj s koupelnou a WC a 2 další samostatné pokoje s výhledem do zahrady a krajiny pozemek: 500 m2 vytápění plynové, kuchyně - elektřina. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodam-zaveny-pension-rodinny-dum. Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Velké Přílepy, prodej Velké Přílepy, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Velké Přílepy, dům Velké Přílepy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Velké Přílepy bez realitky, Velké Přílepy, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům s garáží se zahradou a nabízím dům Velké Přílepy. Požadovaná cena nemovitosti je 9 500 000 Kč. S nemovitostí je nabízena i garáž. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 19.11.2017.

Fotogalerie: Prodám zavený pension / rodinný dům - prodej dům 5+1 a větší, 250 m2 s garáží se zahradou Velké Přílepy

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodám zavený pension / rodinný dům - prodej dům 5+1 a větší, 250 m2 s garáží se zahradou Velké Přílepy

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti