Prodej 1+1 s bal. v OV, ul. Písecká, Bechyně

Prodej 1+1 s bal. v OV, ul. Písecká, Bechyně
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Písecká, Bechyně
  • Velikost: 1+1, 36 m2
  • Volný od: 07.11.2016
  • Aktualizace inzerátu: 01.12.2016
  • Cena: 520 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej bytu 1+1 s balkónem v OV, 36 m2, 1. patro, ul. Písecká v Bechyni. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem; další vybavení dle dohody. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - parkety a PVC. Byt je v původním udržovaném stavu. Okna jsou orientována na J. K bytu náleží sklep. K dispozici kolárna. Dům je panelový bez výtahu po revitalizaci (PENB - C) - zateplený, plast. okna. Fond oprav činí 1.000,- Kč/měs.. K dispozici ihned. Cena 520.000,- Kč za nemovitost + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-1-1-s-bal-v-ov-ul-pisecka-bechyne-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Bechyně, prodej Bechyně, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Bechyně, byt Bechyně, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Bechyně od realitky, Písecká Bechyně, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Bechyně. Požadovaná cena nemovitosti je 520 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 01.12.2016.

Fotogalerie: Prodej 1+1 s bal. v OV, ul. Písecká, Bechyně - prodej byt 1+1, 36 m2 s balkonem Písecká Bechyně

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej 1+1 s bal. v OV, ul. Písecká, Bechyně - prodej byt 1+1, 36 m2 s balkonem Písecká Bechyně

Kontaktovat majitele

Chcete napřímo kontaktovat majitele tohoto inzerátu? Vyplňte o sobě co nejvíce informací a klikněte na tlačítko "Odeslat".

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti