Prodej 2+1 s bal. v OV, ul. Angela Kančeva, Tábor

Prodej 2+1 s bal. v OV, ul. Angela Kančeva, Tábor
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Angela Kančeva, Tábor
  • Velikost: 2+1, 69 m2
  • Volný od: 12.12.2017
  • Aktualizace inzerátu: 19.12.2017
  • Cena: 1 450 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej bytu 2+1 s balkónem v OV, 69 m2, ul. Angela Kančeva cca 15 min od centra v Táboře. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - PVC, dlažba a parkety. K bytu náleží sklep. K dispozici kolárna. Okna jsou orientována na J. Dům je zděný bez výtahu s plat. okny (PENB - G). Fond oprav činí 1.900,- Kč/měs.. K dispozici dle dohody. Cena 1.450.000,- Kč za nemovitost vč. provize RK (cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí). Možnost zajištění financování. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-2-1-s-bal-v-ov-ul-angela-kanceva-tabor-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Tábor, prodej Tábor, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Tábor, byt Tábor, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Tábor od realitky, Angela Kančeva Tábor, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Tábor. Požadovaná cena nemovitosti je 1 450 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 19.12.2017.

Fotogalerie: Prodej 2+1 s bal. v OV, ul. Angela Kančeva, Tábor - prodej byt 2+1, 69 m2 s balkonem Angela Kančeva Tábor

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej 2+1 s bal. v OV, ul. Angela Kančeva, Tábor - prodej byt 2+1, 69 m2 s balkonem Angela Kančeva Tábor

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti