Prodej 2+kk s lodžií v OV, ul. Jablonského, Písek

Prodej 2+kk s lodžií v OV, ul. Jablonského, Písek
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Jablonského, Písek
  • Velikost: 2+kk, 45 m2
  • Volný od: 08.01.2017
  • Aktualizace inzerátu: 10.01.2017
  • Cena: 950 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej bytu 2+kk s prosklenou lodžií v OV, 45 m2, 4. patro, ul. Jablonského na Pražském předměstí v Písku. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem vest. skříněmi. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří PVC. Byt je v původním udržovaném stavu. K bytu náleží sklep. Dům je panelový s výtahem po část. revitalizaci (PENB - D) - plast. okna; nezateplený. Měsíční náklady na bydlení činí 2.800,- Kč vč. fondu oprav. K dispozici ihned. Cena 950.000,- Kč za nemovitost (cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí) + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-2-kk-s-lodzii-v-ov-ul-jablonskeho-pisek. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Písek, prodej Písek, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Písek, byt Písek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Písek od realitky, Jablonského Písek, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Písek. Požadovaná cena nemovitosti je 950 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 10.01.2017.

Fotogalerie: Prodej 2+kk s lodžií v OV, ul. Jablonského, Písek - prodej byt 2+kk, 45 m2 s balkonem Jablonského Písek

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej 2+kk s lodžií v OV, ul. Jablonského, Písek - prodej byt 2+kk, 45 m2 s balkonem Jablonského Písek

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti