Prodej 2+kk v OV, ul. Fr. Hrubína, Č. Budějovice

Prodej 2+kk v OV, ul. Fr. Hrubína, Č. Budějovice
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Fr. Hrubína, České Budějovice
  • Velikost: 2+kk, 75 m2
  • Volný od: 09.12.2016
  • Aktualizace inzerátu: 03.01.2017
  • Cena: 2 700 000 Kč
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej podkrovního bytu 2+kk v OV, 75 m2, 4. patro, ul. Fr. Hrubína v klidné lokalitě nedaleko centra v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s varnou indukční deskou a horkovzdušnou troubou, myčkou, vest. skříněmi se zrcadly a postelemi. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - dlažba a plov. podlahy. K bytu náleží sklep a možnost parkování v polouzavřeném dvoře. Vytápění a ohřev vody je řešeno plyn. kotlem. Byt prošel v roce 2009 kompletní rekonstrukcí. Je zde možnost přístavby terasy o rozloze 5x10 m. Dům je zděný bez výtahu (PENB - B). Fond oprav činí 2.500,- Kč/měs.. K dispozici ihned. Cena 2.700.000,- Kč za nemovitost (v ceně není zahrnuta daň z nabytí nemovitostí) + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-2-kk-v-ov-ul-fr-hrubina-c-budejovice-2. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt České Budějovice, prodej České Budějovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí České Budějovice, byt České Budějovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt České Budějovice od realitky, Fr. Hrubína České Budějovice, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt a nabízím byt České Budějovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 700 000 Kč. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 03.01.2017.

Fotogalerie: Prodej 2+kk v OV, ul. Fr. Hrubína, Č. Budějovice - prodej byt 2+kk, 75 m2 Fr. Hrubína České Budějovice

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej 2+kk v OV, ul. Fr. Hrubína, Č. Budějovice - prodej byt 2+kk, 75 m2 Fr. Hrubína České Budějovice

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti