Prodej 3+1 s lod. v OV, třída Přátelství, Písek

Prodej 3+1 s lod. v OV, třída Přátelství, Písek
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: třída Přátelství, Písek
  • Velikost: 3+1, 82 m2
  • Volný od: 27.09.2016
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2016
  • Cena: 1 800 000 Kč
  • Balkon: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej bytu 3+1 s lodžií v OV, 82 m2, 1. patro, ul. tř. Přátelství na Budějovickém Předměstí v Písku. Byt je část. vybavený - kuch. linkou s el. sporákem, ledničkou a myčkou. V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - PVC a plov. podlahy. Bytové jádro po rekonstrukci - zděné. Okna jsou orientována na J a S. K bytu náleží komora a sklep. K dispozici kolárna. Dům je panelový s výtahem (PENB - G) - nezateplený, původní okna. Fond oprav činí 1.500,- Kč/měs.. K dispozici ihned. Cena 1.800.000,- Kč za nemovitost + provize RK. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-3-1-s-lod-v-ov-trida-pratelstvi-pisek. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Písek, prodej Písek, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Písek, byt Písek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Písek od realitky, třída Přátelství Písek, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt s balkonem a nabízím byt Písek. Požadovaná cena nemovitosti je 1 800 000 Kč. Nemovitost má balkon. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2016.

Fotogalerie: Prodej 3+1 s lod. v OV, třída Přátelství, Písek - prodej byt 3+1, 82 m2 s balkonem třída Přátelství Písek

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej 3+1 s lod. v OV, třída Přátelství, Písek - prodej byt 3+1, 82 m2 s balkonem třída Přátelství Písek

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti