Prodej 3+1 se zahradou v OV, ul. Dělnická, Velešín

Prodej 3+1 se zahradou v OV, ul. Dělnická, Velešín
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Dělnická, Velešín
  • Velikost: 3+1, 74 m2
  • Volný od: 02.02.2015
  • Aktualizace inzerátu: 03.01.2017
  • Cena: 1 690 000 Kč
  • Zahrada: ano
  • Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Upravit hledání

Text inzerátu: Nabízíme prodej bytu 3+1 v OV, 74 m2, zvýšené přízemí, ul. Dělnická 2 min od centra v obci Velešín ležící asi 8 km východně od Českého Krumlova na západním břehu vodní nádrže Římov. Vybavení bytu dle dohody (není v ceně nemovitosti). V koupelně vana. Podlahovou krytinu tvoří - dřev. podlahy a dlažba. Vytápění je řešeno vlastním kotlem na tuhá paliva, ohřev vody bojlerem. K bytu náleží 2 parkovací místa před domem, 1/4 podíl na sklepních a půdních prostorech a zahrada s bazénem a posezením o rozloze cca 100 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci - elektroinstalace, vodoinstalace, podlahy, omítky, vchodové dveře, topení v mědi, koupelna, příprava na stropní topené panely, atd.. Dům je zděný bez výtahu po revitalizaci (PENB - C) - plast. okna, parapety. Fond oprav činí 2.000,- Kč/měs. vč. vody. K dispozici dle dohody. Cena 1.690.000,- Kč za nemovitost + provize RK. Cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-3-1-se-zahradou-v-ov-ul-delnicka-velesin. Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Tento inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Velešín, prodej Velešín, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Velešín, byt Velešín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Velešín od realitky, Dělnická Velešín, byt od makléře nebo RK, inzerát prodej byt se zahradou a nabízím byt Velešín. Požadovaná cena nemovitosti je 1 690 000 Kč. Součástí nemovitosti je zahrada. Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí. Inzerát byl aktualizován dne 03.01.2017.

Fotogalerie: Prodej 3+1 se zahradou v OV, ul. Dělnická, Velešín - prodej byt 3+1, 74 m2 se zahradou Dělnická Velešín

Tento inzerát již není aktivní. Prohlédněte si aktuální nabídku nemovitostí.

Umístění na mapě: Prodej 3+1 se zahradou v OV, ul. Dělnická, Velešín - prodej byt 3+1, 74 m2 se zahradou Dělnická Velešín

Kontaktovat majitele

Nahlásit chybu

Zdá se Vám tento inzerát podezřelý nebo již není aktuální? Vyplňte, prosím, formulář a klikněte na tlačítko "Nahlásit". Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše inzeráty vždy aktuální.

Vložit zdarma nový inzerát

Podejte si bezplatně inzerát s nabídkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - nabídka.

Podejte si bezplatně inzerát s poptávkou na stránce Vložit bezplatný inzerát - poptávka.


Podobné nemovitosti